خانه / ورزشی / استقلال ۱ – ۱ استلال اهواز / صدرنشینی به لطف اشتباه داوری

استقلال ۱ – ۱ استلال اهواز / صدرنشینی به لطف اشتباه داوری

استقلال در آزادی مقابل استقلال اهواز متوقف شد. شاگردان مظلومی در دیداری که به نظر می رسید به راحتی بتوانند از تیم ۷ امتیازی و انتهای جدولی استقلال اهواز عبور کنند در نهایت و با خوش شانسی متوقف شدند. گل های این دیدار را امید ابراهیمی برای استقلال و خذیراوی برای استقلال اهواز به ثمر رساندند. البته استقلال اهواز یک گل در دقیقه ۹۱ زد که داور با اشتباه آن را نپذیرفت.

عصرایران – استقلال در آزادی مقابل استقلال اهواز متوقف شد. شاگردان مظلومی در دیداری که به نظر می رسید به راحتی بتوانند از تیم ۷ امتیازی و انتهای جدولی استقلال اهواز عبور کنند در نهایت و با خوش شانسی متوقف شدند. گل های این دیدار را امید ابراهیمی برای استقلال و خذیراوی برای استقلال اهواز به ثمر رساندند. البته استقلال اهواز یک گل در دقیقه ۹۱ زد که داور با اشتباه آن را نپذیرفت. 
نیمه اول بازی برخلاف انتظارها با حملات استقلال اهواز آغاز شد. این تیم در ابتدای بازی چند بار توسط آب پرور و خضیراویی به دروازه استقلال نزدیک شد اما موفق نشد دروازه وحید طالب لو را باز کند. در ادامه این استقلال بود که به بازی مسلط شد و موفق شد با ضربه ایستگاهی امید ابراهیمی به گل برسد.
استقلال اهواز در نیمه دوم بازی هم ابتکار عمل را به دست داشت و حملات زیادی روی دروازه تیم میزبان انجام داد. در این بین استقلالی ها اما به دلیل اینکه احتمال گل خوردن از تیم قعرنشین جدول را نمی دادند بازی چندان دلچسبی نداشتند. بازی نه چندان زیبای استقلال در نهایت با خوردن گل مساوی همراه شد. در دقایقی که استقلال کنترل بازی را در اختیار داشت تیم اهوازی در یک ضدحمله به گل رسید و بازی مساوی شد. 
استقلال که در دقیقه ۵۸ گل مساوی را دریافت کرد تلاش زیادی برای بازگشت به بازی داشت اما موفق نشد . با این همه استقلال اهواز روی یک ضربه ایستگاهی موفق به زدن گل شد اما کمک داور این گل را نپدیرفت. در این لحظه شوت بازیکن تیم اهوازی پشت خط دروازه به طالب لو رسید و او با کمک تیر دروازه توپ را بیرون فرستاد اما داور به اشتباه این گل را نپذیرفت. 
استقلال با این تساوی به صدرجدول بازگشت . تساوی صدرنشین لیگ برتر با تیم قعر نشین می تواند نمادی از کیفیت تیم های لیگ برتری باشد.

کد خبر: ۴۴۹۵۶۱ تاریخ انتشار: ۱۹:۱۲ – ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ 

 لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10711

این خبر رو هم ببینید

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی کردستان همچنان بر روی شیاپ چانگ؛ انتخابات هیئت تکواندوی استان کردستان به راند سوم کشید

سنندج–علیرغم اینکه دوره ریاست فرزین لطف پوری درهیئت تکواندوی کردستان از۱۸ اسفند سال۹۶ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + 15 =