خانه / سیاسی / استناد به فضای مجازی براساس رفتارهای منطقی صورت گیرد

استناد به فضای مجازی براساس رفتارهای منطقی صورت گیرد

قروه- فرماندار قروه استناد به فضای مجازی را براساس رفتارهای منطقی دانست و گفت: نقش شبکه های اجتماعی در انتخابات حیاتی بوده و نیاز است تمامی اطلاعات از کانال های رسمی رصد شود.

پرویز کولانی شامگاه سه شنبه در نشست با فعالان عرصه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی با محوریت رعایت اصل امنیت در انتخابات، در شهرستان قروه، اظهار داشت: در این منطقه وجود اقوام و مذاهب مختلف یک ظرفیتی است که باید از برخورد متعصبانه و ایجاد تنش نسبت به آن خودداری شده و این دغدغه اجتماعی مدیریتی اصولی شود.
وی با بیان اینکه جامعه کنونی به دید مثبت نیاز دارد، افزود: امروزه استناد به فضای مجازی زمانی صورت می گیرد که رفتارها و برخوردها براساس آگاهی و منطق باشد.
به گفته کولانی نظارت قانونی بر رفتارهای انتخاباتی در فضای مجازی صورت می گیرد لذا باید حرکت به سوی تقویت وحدت در جامعه و ایجاد فضای شور و نشاط باشد.
وی نقطه حساسیت در حفظ وحدت را جامعه دانست و تخریب مذاهب از هر طریقی را مشکل ساز خواند و تفرقه انداز را نیروی دشمن معرفی و بر دقت در نوشتن مطالب در فضای مجازی و بیان درست نقل قول ها تأکید کرد.  
کولانی با اشاره به اینکه امنیت زمینه ساز وحدت در جامعه است، تصریح کرد: قروه پیشانی استان بوده و نیاز است با رعایت اصول رفتاری صحیح به عنوان الگویی برای دیگر مناطق کشور معرفی گردد.
به گفته فرماندار قروه شبکه های اجتماعی تأثیر بسیار مناسبی در انتخابات دارند و لذا نیاز است مردم از نشر مطالب خلاف واقع در این فضا خودداری کرده و اطلاعیه های رسمی را از طریق ستاد انتخابات و کانال های رسمی رصد کنند. 

شناسهٔ خبر: ۳۹۲۰۴۵۰ – چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ – ۰۸:۲۹

شناسه خبر : 12127

این خبر رو هم ببینید

گام دوم انقلاب در پرتو سفر آیت الله رئیسی به استان کرمانشاه/ هادی محمدی فر*

دغدغه همیشگی و مداوم دلسوزان نظام و ایران، نگاه عمیق به علم به عنوان یکی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =