اصولگرا و اصلاح طلب بودن در کردستان بی معنی است

نماینده ولی فقیه در کردستان تقسیم بندی ها در این استان به دو جریان اصولگرایی و اصلاح طلبی را تا حدودی بی معنی عنوان کرد.

به گزارش کرد نیوز:  حسینی شاهرودی در ديدار با اصولگرايان استان کردستان در سنندج ادامه داد: مديران و مسئولان بايد توجه داشته باشند که در زمان انتصاب افراد به عنوان مدير نبايد به اين نکته توجه داشته باشند که آيا اين فرد با جريان و فکر سياسي من همراه بوده يا نه که اگر اين روند مورد توجه قرار گيرد ما با مشکلات متعددي فراهم مي شويم.
وي ضمن تاکيد بر لزوم ايجاد فضايي براي نقد و انتقاد در جامعه افزود: همه ما در جايگاه خود بايد زماني که اصلي فراموش شد و يا ابهامي به وجود آمد انتقاد کنيم حتي اگر اين انتقاد نيز از سوي طرف مقابل مورد توجه قرار نگرفت ولي در نهايت ما وجدان راحتي خواهيم داشت که در زمان خود انتقاد را اعلام کرده ايم.
حجت الاسلام حسيني شاهرودي بيان کرد: وقتي که دولتي سکان هدايت کشور را بر عهده مي گيرد بايد همه به اين دولت کمک کنند و هر زماني که نياز بود پيشنهاد نيز ارائه شود که اگر پيشنهاد ما مورد توجه مسئولان قرار گرفت که بسيار خوب است ولي حتي اگر اين پيشنهاد نيز مورد قبول طرف مقابل قرار نگرفت ما ضرري نکرده ايم و رسالت خود  را به خوبي عملياتي کرده ايم.
وي اظهار داشت: در استان کردستان خيلي معني اصلاح و طلب و اصولگرا نداريم چرا که مردم اين استان دوستدار نظام اسلامي هستند و در هر شرايط از نظام و دستاوردهاي آن دفاع کرده اند و به همين دليل بايد اين خط کشي ها کم رنگ شود تا در يک فضاي دوستانه در راستاي کمک به توسعه کردستان برنامه ريزي شود.
نماينده ولي فقيه در استان کردستان با بيان اينکه خواستگاه اصلي دکتر روحاني اصولگرايي است، ادامه داد: شعار دکتر روحاني که با استقبال مردم مواجه شد ميانه روي و اعتدال بود و به همين دليل همه مديران دولت نيز بايد در اين مسير حرکت کرده و اين مهم را سرلوحه کارهاي خود قرار دهند.
حجت الاسلام حسيني شاهرودي حضور مردم کردستان در انتخابات را داراي پيامي به مراتب مهمتر از ساير نقاط کشور عنوان کرد و افزود: تمامي گروه هاي سياسي که در چهارچوب قوانين کشور فعاليت مي کنند بايد در اولين گام زمينه را براي حضور و مشارکت حداکثري مردم در صحنه فراهم کنند چرا که مهمترين مسئله در اين بخش اصل حضور مردم در انتخابات است.
در جريان برگزاري اين نشست جمعي از اصولگرايان استان کردستان به بيان ديدگاه هاي خود در حوزه هاي مختلف پرداختند.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *