اطلاعات کامل مراکز حساس صهیونیست ها به دست حماس افتاد

رژیم صهیونیستی گمان کرده هرگاه بخواهد می تواند به ملت فلسطین در غزه تجاوز کند و هرگاه هم که بخواهد به این تجاوزات پایان دهد که این یک اشتباه بزرگ است. خیال همه صهیونیست ها را راحت کنیم کل عمق صهیونیست در تیررس برد موشک های مقاومت است

،به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس با اشاره به اخبار منتشر شده درباره  پرواز پهپاد مقاومت، خطاب به صهیونیست‌ها گفت: دیر متوجه شدید از تمام مراکز حساس تل آویو با تمام ابعادش فیلم و عکس تهیه کردیم.
 فوزی برهوم  افزود:  پیش از این که دشمن صهیونیست مرتکب حماقت ابلهانه حمله و تجاوز به خاک فلسطین در باریکه غزه شود، اعلام کردیم هرگز مرتکب این اقدام ابلهانه نشوند، گوش ندادند و فکر کردند، سخن گزاف می‌گوییم اما با آغاز جنگ و مشاهده قدرت مقاومت سرانجام اکنون دم از آتش بس می زنند، حال معنی سخن ما را باید به خوبی درک کنند که گفته بودیم جنگی را که رژیم صهیونیستی آغاز کند، پایانش در دستش نخواهد بود.
وی گفت : اکنون به وضوح اعلام می‌کنیم جنگ صهیونیست ها  تجاوزی آشکار بود و این تجاوز را جنایتکار آغاز می کند، اما توفق آن دیگر از دستش خارج خواهد شد و مظلوم تا حق خود را نستاند از مطالبه حق خود ساکت نمی نشیند.
سخنگوی حماس همچنین اعلام کرد: ما این جنگ را شروع نکردیم، صهیونیست ها کودکان ما را در کرانه باختری به شهادت رساندند و گمان کردند این کودکان صاحب و متولی و قیم ندارند خیر چنین نیست مقاومت از ملت فلسطین و مقدسات و سرزمین فلسطین حمایت می کند و این کودکان هم مقاومت از آنها حمایت می کند.
وی افزود: صهیونیست ها  نمی تواند کاری کند تا گردان های عزالدین قسام نتوانند به اطلاعات دقیق و محرمانه دست یابد، دیمونای هسته ای و کنست صهیونیست ها  در تل آویو و وزارت جنگ این رژیم و دیگر وزارتخانه های صهیونیست ها از این پس در تیررس ما هستند،‌ هواپیماهای بدون سرنشین را شماها ای صهیونیست ها دیر از وجودشان مطلع شدید، ما از تمام مراکز حساس تل آویو با تمام ابعادش فیلم و عکس و مسافت دقیق تهیه کردیم.
فوزی برهوم در ادامه گفت: هواپیماهای مقاومت قسام اطلاعاتی دارند که بزودی در مرحله آتی از مقاومت شاهد نتایج آن خواهید بود.
این سخنگوی مقاومت اسلامی حماس با اشاره به تظاهرات های مردمی در سراسر جنگ در محکومیت تجاوز رژیم صهیونیستی به غزه تاکید کرد: تظاهرات در جای جای جهان جنایات صهیونیست ها  را محکوم کرده اند و این تظاهرات در اروپا و حتی آمریکا و در بسیاری از پایتخت های کشورهای عربی و اسلامی دیده می شود، این تظاهرات نشان از چه دارد؟ بله نشان از این دارد که صهیونیست با وجود تمام رسانه های خبری که در اختیار دارد و تمام رسانه های مزدورانش در منطقه و جهان نتوانسته اند واقعیت جنایات این رژیم را بپوشانند.
فوزی برهوم در بخش مهمی از سخناش اعلام کرد: اسرائیل بداند برای توقف جنگ و تجاوزی که خود ضد غزه به راه انداخته تنها و تنها یک مسیر پیش روی خود دارد و آن مسیر به پایان محاصره نوار غزه ختم می شود، در غیر این صورت این ما هستیم که پایان جنگ را مشخص خواهیم کرد.
سخنگوی مقاومت اسلامی فلسطین در ادامه تاکید کرد: آیا صهیونیست ها  نمی بیند در این دوره از جنگ حماس آن حماس سابق با وجود تحریم ها نیست؟ آیا نمی بیند کماندوهای مقاومت اسلامی حماس موفق شدند با خروج از غزه خود را به شهر صهیونیست نشین عسقلان برسانند، درست است که رزمندگان حماس در عسقلان به شهادت رسیدند اما صهیونیست ها اعلام نکردند بعد از کشتن چه تعداد نظامی صهیونیست این موضوع را محقق کردند.
وی در ادامه گفت: اکنون صهیونیست ها از هواپیماهای بدون سرنشین سخن به میان می آورند، به آنها می گویم این مساله را بسیار دیر متوجه شدید، چرا این را می گویم چون این هواپیماها بر فراز آسمان تل آویو به پرواز در آمدند و از ساختمان های مهم و حساس این رژیم فیلم و عکس تهیه کردند و چندین روز است که این هواپیماها به گشت زنی در عمق آسمان فلسطین اشغالی پرواز می کنند، اما شماها دیر متوجه شدید هشت روز از تجاوز می گذرد و در روز هشتم تازه متوجه عمق فاجعه شدید.
فوزی برهوم در ادامه یاد آور شد: شاید موشک های کورنت را تازه متوجه شده اید در اختیار داریم زمانی که تانک ها و خودروهای نظامی شما را با سربازانش منهدم کردید متوجه دقت این موشک های حماس را درک کردید.
وی گفت: خیال همه صهیونیست ها رو راحت کنم کل عمق صهیونیست در تیررس برد موشک های مقاومت است و به زودی در دیمونا واقعیت این گفته ها را درک خواهید کرد،‌ شهرک های صهیونیست نشین در تیر رس مقاومت است، مقامات  رژیم صهیونیستی  می بایست پیش از اتکاب چنین جنگ احمقانه ای به فکر این پیامدها هم می بودند، چندین بار اعلام کردیم این جنگ تفریح نخواهد بود، چندین بار شماها را از تکرار حماقت ها برحذر داشتیم اما اکنون  رژیم صهیونیستی به پشتوانه حمایت های آمریکا چنین حماقتی را رقم زد، اکنون تلاش های اسرائیل و آمریکا برای پایان دادن به نزاع دیده می شود اما این جنگی که خود به راه انداختند آغازش به دستشان بود و پایانش را رزمندگان مقاومت رقم می زنند.
سخنگوی مقاومت اسلامی حماس تاکید کرد:  رژیم صهیونیستی در معرض خطری جدی است این را من نمی گویم نتانیاهو نخست وزیر این رژیم خود عملاً بیان کرده است اسرائیل خود مرتکب این غلط شده و کسی نمی تواند به تل آویو در این باره کمک کند.
فوزی برهوم در ادامه تاکید کرد: ما به وضوح گفته ایم که جنگی که ضد ملت فلسطین در باریکه غزه به راه افتاده ادامه خواهیم داد و ما برای دفاع از این سرزمین و ملت فلسطین آماده هستیم، در روز چهارم تجاوز به  رژیم صهیونیستی گفتیم از ادامه جنگ خودداری کنید،زیرا وسایل و امکانات نظامی جدید مقاومت در انتظار شماست، متاسفانه مقامات  صهیونیستی پیام موشک باران حیفا و موشک باران تل آویو و موشک باران مناطق حساس را دریافت نکردند و اکنون هم پیام حمله موشکی به دیمونا را به خوبی درک نمی کنند همانگونه که دیر هنگام پیام هواپیماهای بدون سرنشین را دریافت کردند.
وی در این باره تاکید کرد: حمایت آمریکا از تل آویو در این نزاع خونینی که رژیم صهیونیستی ضد اهالی نوارغزه به راه انداخته بی پاسخ نخواهد ماند، ما از ملت آمریکا می خواهیم خود در این باره تصمیم مقتضی را اتخاذ کنند، آیا خود نظام های آنها نبود که به عراق و افغانستان حمله کردند و هزاران زن و مرد بی دفاع عراقی و افغانی را قتل عام نکردند،‌ اکنون از ملت آمریکا می خواهیم به نظامشان فشار آورند و اجازه ندهند این نظام بیش از این از تل آویو و سیاست های جنگ طلبانه آن حمایت کند.
این سخنگوی مقاومت اسلامی حماس در ادامه تاکید کرد: تا زمانی که حملات ادامه دارد تمام گزینه های مقاومت اسلامی حماس برای دفاع از ملت فلسطین و مقدسات اسلامی روی میز قرار دارد، موشک های کونت و مرکز و تاسیسات هسته ای دیمونا را فراموش نکیند گفتیم نگویید بدون اطلاع قبلی اقدام کردید، از این رو تاکید می کنیم ما جنگ را جدی تر تلقی خواهیم کرد پیام را دریافت کنید که منظور چه می تواند باشد.
فوزی برهوم در ادامه سخنانش توضیح داد: رژیم صهیونیستی در نوار غزه مرتکب جنایت شده است کشته های ما عدد و شماره نیستند منازلی که بمباران کردید و ویران نمودید عدد و شماره نیستند، خون این ملت بهایی بسیار سنگین دارد این خون برای حماس و اسماعیل هنیه و خالد مشعل مقدس و ارزشمند است رهبران حماس هرگز خون های ریخته شده ملت فلسطین را بی ارزش ندانسته اند، از این رو خون ریخته ملت و جان های گرفته شده از سوی دشمن صهیونیست و هم پیمانانش بدون هزینه نخواهد بود، هیچ کس در جهان نمی تواند جان 170 شهید و هزاران زخمی و هزاران منزل ویران شده را به فلسطینیان باز گرداند.
فوزی برهوم با اشاره به موضع منفعلانه رژیم های عربی در قبال تجاوزات صهیونیست‌ها به غزه افزود: متاسفانه تاکنون دولت های عربی موضعی مشخص درباره جنایات رژیم صهیونیستی از خود نشان نداده اند، در باره زمان پایان این جنگ به رپژیم صهیونیستی و هم پیمانان ان می گویم تنها زمانی آتش بس می تواند مطرح باشد که حماس اعلام کند، اهداف مدنظرش را محقق ساخته است در آن شرایط می شود در این باره وارد گفت وگو شد، البته تا فرا رسیدن آن زمان خدا بزرگ است.
وی تاکید کرد: دشمن صهیونیست در طول این بحران سعی کرده بود در بین فلسطینیان داخل شکاف و گسست ایجاد کند، البته تاحدودی در این امر موفق بود چرا که توانست محمود عباس را از ملت فلسطین جدا کند، اما نتوانستند این ملت را از مقاومت و رزمندگان مقاومت جدا سازند، از این رو لازم است اکنون به خواسته عجیب و غریب محمود عباس کمی اشاره کنم واقعاً درخواست حمایت بین المللی با وجود اشغالگران چه معنی می تواند داشته باشد که محمود عباس به خود زخمت داده و اکنون آن را از مجامع بین المللی مطالبه کرده است.
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس در ادامه تاکید کرد: رژیم صهیونیستی از طریق رسانه های خود و رسانه های مزدورانش تلاش می کند تا جنبش مقاومت اسلامی حماس را یک گروه تروریستی قلمداد کند، اما آیا آنها فکر ملت فلسطین در نوار غزه بودند که چنین تلاشی را برای محکومیت حماس آغاز کردند این ملت به خوبی می داند تروریست واقعی کیست و حامی واقعی این ملت کیست؟ این ملت فلسطین است که قربانی حملات اسرائیل است و حماس تنها حامی و مدافع از حقوق این ملت است.
وی در پایان تاکید کرد: خائن همیشه خائن و مزدور است و مقاوم همیشه مقاومت می کند و در کنار ملت است و ملت فلسطین همیشه در این سرزمین باقی و پایدار ایستاده است.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *