اعتراف رژیم صهیونیستی به حمایت از تکفیری ها/ هلاکت تروریست ها در سوریه

مسوولان ارتش رژیم صهیونیستی در اقدامی بی سابقه به کادر پایگاه خبری بین المللی VICE اجازه دادند، روند انتقال و پذیرش مجروحان تروریست های سوری در بیمارستان‌های جولان اشغالی را ثبت کنند

زمان انتشار خبر: جمعه ۲۸ آذر ۱۳۹۳ – ۱۴:۲۵
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، یگان‌هایی از ارتش و نیروهای مسلح سوریه در عملیاتی متمرکز ، ده‌ها تروریست‌ داعشی را در ریف حسکه به هلاکت رساندند .
در عملیات ارتش در دیرالزور و حومه آن نیز بیش از ۶۰ تروریست کشته شدند . در ریف درعا هم  ارتش سوریه در روستاهای صیدا و بصری الشام ده‌ها تن از عناصر گروه‌های تروریستی را از پای درآورد.
در حلب نیز با پیشروی مستمر نیروهای ارتش سوریه و کمیته‌های دفاع ملی به مناطق شمالی این شهر، حلقه محاصره تروریست های تکفیری تنگ تر شده است.
به گفته منابع سوری، در روزهای آینده با تکمیل محاصره تروریست‌ها در حلب، راه برای شکست محاصره شهرهای نبل و الزهراء هموار خواهد شد.
از غوطه شرقی در حومه دمشق هم خبر می رسد، ارتش با امنیت کامل، صدها سوری ها را از محاصره تروریست ها نجات داد و از منطقه دوما و روستاهای اطراف خارج کرد. شهروندان سوری در این مناطق با محاصره گروه های مسلح روبرو بودند و این گروه اجازه نمی دادند غذا و دارو برای سکنه این مناطق ارسال شود.                                                
ارتش سوریه همچنین با تسلط بر منطقه «مزارع ملاح» در استان «حلب»، واقع در شمال این کشور، بسیاری از تروریست ها را به هلاکت رساند و توانستند تروریست ها را از این منطقه اخراج کنند.
نیروهای ارتش سوریه، با حمله ای غافلگیرانه از منطقه «حَندَرات» با پشتیبانی آتش بار سنگین، بسیاری از تروریست ها را به هلاکت رساندند و جنگ افزارهای آنها را منهدم کردند.
نیروهای ارتش به تسلطِ کامل بَر تنها گذرگاه تروریست های مسلح در این منطقه، نزدیک شده اند.
به تازگی یکی از پایگاه‌های اطلاع‌رسانی وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی فیلمی منتشر کرده که نحوه مداوای تروریست‌های زخمی وابسته به گروه‌های مسلح درحال مبارزه علیه نظام سوریه را در بیمارستان‌های این رژیم به تصویر می‌کشد.
خبر دیگر اینکه، پایگاه اطلاع رسانی «vice» وابسته به ارتش رژیم صهیونیستی به تازگی تصاویر جدیدی از نحوه پذیرش و مداوای تروریست‌های زخمی و معارض نظام سوریه در بیمارستان‌های این رژیم منتشر کرده است.
براساس آمارهای رسمی، تاکنون ارتش رژیم صهیونیستی بیش از ۱۴۰۰ تروریست مسلح زخمی را پس از پذیرش از طریق منطقه جولان اشغالی و بستری کردن در بیمارستان‌های این رژیم تحت مداوا قرار داده است.
پایگاه اطلاع رسانی «vice ، پس از کسب اجازه از ارتش رژیم صهیونیستی، از فعالیت‌های ااین ارتش در کمک به مجروحان گروه‌های تروریستی مسلح  در سوریه در نوار مرزی اشغالی جولان فیلمبرداری کرده است.
آمارهای رسمی نشان می دهد، بیش از ۱۴۰۰ تروریست زخمی وابسته به گروه‌های مسلح در بیمارستان‌های شمال سرزمین‌های اشغالی تحت مداوا و درمان قرار گرفته‌اند و این بیمارستان‌ها عمدتا توسط ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی مرزهای سوریه و منطقه حائل بین سوریه و سرزمین‌های اشغالی احداث شده‌اند.
پایگاه اطلاع رسانی «vice» توضیح می‌دهد که این مجروحان بواسطه میانجیان صهیونیست به سرزمین‌های اشغالی منتقل می‌شوند و این جدای از کمک‌هایی است که ارتش رژیم صهیونیستی به گروه‌های مسلح مستقر در نزدیکی مرزهای اشغالی جولان ارائه می‌دهد.
منابع آگاه در ارتش رژیم صهیونیستی اظهار داشته‌اند که از مجروحانی که به بیمارستان‌های ارتش منتقل می‌شوند، بازجویی انجام نمی‌شود و در گذشته که تعداد زخمی‌ها و پذیرش آنها کمتر بود، یک افسر ارتش این رژیم بر انتقال مجروحان نظارت داشت.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *