خانه / سیاسی / اعتماد هنرمندان بهترین سرمایه برای حوزه هنری کردستان است

اعتماد هنرمندان بهترین سرمایه برای حوزه هنری کردستان است

سنندج – مدیر کل تبلیغات اسلامی استان کردستان، اعتماد اهالی فرهنگ و هنر را بهترین سرمایه برای حوزه هنری در این استان عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مختار کریمی شامگاه شنبه در جریان حضور در حوزه هنری استان کردستان و نشست با رئیس حوزه، با اشاره به اهداف و رسالت های مشترک حوزه هنری و سازمان تبلغات اسلامی گفت: این اشتراک می تواند زمینه فعالیت های ارزنده ایندونهاد انقلابی ، اسلامی در استان گردد .
وی با اشاره به تأثیرگذاری کارهای هنری در بین مخاطبین گفت: خوشبختانه با فعالیت های ارزنده ای که حوزه هنری در استان به انجام رسانده و کسب اعتماد هنرمندان به این نهاد انقلابی و برنامه های برگزار شده آن زمینه مناسبی فراهم شده است تا از توان و پتانسیل هنری هنرمندان در جهت توجه جامعه به آسیب های اجتماعی و کم نمودن این آسیب ها که جامعه با آن مواجه گردیده به نحو ارزنده ای استفاده نمود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان کردستان با اشاره به ضرورت عضویت دائم حوزه هنری استان در ستاد شئون مناسبت دینی و مذهبی افزود: کارهای دینی می تواند از زبان و دریچه هنر زیباتر ارائه گردد و اگر روحانیون ما بتوانند کارهای دینی خود را با بهره گیری از زبان هنر ترویج نمایند در رسیدن به اهداف والای خود موفقیت بیشتری را به دست خواهند آورد.
حجت الاسلام کرمی افزود: اعتقاد داریم اگر دستگاه های فرهنگی بتوانند با برنامه ریزی مناسب در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری در بخش فرهنگ به تعامل درست برسند و از موازی کاری پرهیز به شرایط و وضعیت بهتری در تمامی بخش ها دست پیدا می کنیم.
وی افزود: تنها راه برون رفت از معضلات اجتماعی کار فرهنگی کارشناسانه است و در جهت تحقق این هدف ابزار هنر و توان هنرمندان حاذق و متعهد استان در رسیدن به اهداف والا و مترقی اسلامی و برون رفت از این معضلات بسیار موثر است.
وی با اعلام آمادگی جهت برگزاری برنامه های مشترک فرهنگی وهنری با همکاری حوزه هنری در سطح استان، گفت: بهترین کار جهت توسعه فرهنگ اصیل اسلامی ایرانی، واگذاری امور به مردم است و ما در سازمان باید نقش هدایت گری و برنامه ریزی و نظارتی را داشته باشیم.
وی افزود: هنر با ظرافت، دقت و آرامشی که در وجود خود دارد می تواند جامعه را نیز به آرامش رسانده و در جهت تحقق این مهم سازمان تبلیغات اسلامی در برنامه ریزی های خود، قطعا از پتانسیل ارزنده و ارزشمندحوزه هنری انقلاب اسلامی وهنرمندان استان و در قالب برنامه های مشترک فرهنگی و هنری بهره مند خواهد شد.
در این دیدار مدیرکل تنبلیغات اسلامی استان کردستان از برنامه ها در دست اقدام و فعالیت های گذشته حوزه هنری مطلع گردید و مجموعه ای تولیدات حوزه هنری استاننیز به وی تقدیم شد.

شناسهٔ خبر: ۳۷۳۳۹۵۶ – یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۸:۴۰

شناسه خبر : 12921

این خبر رو هم ببینید

لزوم تبیین اهمیت روز قدس در رسانه‌ها و فضای مجازی

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کردستان گفت: فضای مجازی و رسانه‌های جمعی نقش مهمی در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 5 =