اعدام 16عراقی توسط داعش با روش های وحشیانه جدید

آژانس خبری- تحلیلی کُرد نور؛ گروه تروریستی – تکفیری داعش روز سه شنبه ویدیویی از اعدام 16 شهروند عراقی در شمال این کشور به روش های بسیار وحشیانه و جدید منتشر کرد.

به گزارش کُرد نور، ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه گزارش داد: این گروه تروریستی اتهام این افراد را جاسوسی برای نیروهای نظامی و امنیتی عراق اعلام کرده است.
داعش در این اعدام ها گوشه ای دیگر از وحشی گری های خود را به نمایش گذاشته و برای ارعاب مردم و در چارچوب جنگ روانی، ویدئوی جنایات خود را در فضای مجازی منتشر کرده است.
در این ویدئو مشاهده می شود که عناصر این گروه تروریستی از روش های وحشیانه جدیدی برای اعدام این افراد استفاده می کنند که سوزاندن داخل خودرو، غرق کردن در داخل آب و قطع کردن سر این افراد به وسیله مواد منفجره از جمله این روش ها است.
در این ویدیو که شامل سه بخش است، هر گروه از متهمان به روشی خاص اعدام می شوند، ابتدا داعشی ها چهار نفر را که دست و پایشان را بسته اند وارد یک خودرو کرده و در آن خودرو را می بندند سپس به وسیله یک موشک این خودرو را منفجر می کنند، خودرو بر اثر انفجار غرق در آتش شده و فیلمبردار از راه دور صحنه سوختن این افراد فیلمبرداری می کند.
در بخش دوم این فیلم مشاهده می شود که افرادی از داعش که صورت خود را پوشانده اند، پنج نفر را وارد یک قفس آهنین کرده و آن را می بندند سپس این قفس را در آب فرو می برند و در این زمان دو دوربین مراسم جان باختن این افراد در زیر آب را به تصویر می کشد.
در بخش سوم این ویدیو نیز هفت نفر بر زانو نشسته اند و یک داعشی نقاب پوش طنابی آبی رنگ به دور گردن آن ها می پیچد و پس از مدتی این طناب منفجر و سر این افراد از تنشان جدا و دود غلیظی از این محل مشاهده می شود.
داعش در فضای مجازی ادعا کرده که این افراد مختصات پایگاه ها و اماکنی که داعش در آن حضور داشت را به نیروهای عراقی داده اند.
داعش پیش از این نیز هزاران نفر را به روش های مختلف و از جمله پرتاب کردن از ارتفاع زیاد، بریدن سر، شلیک گلوله، سنگسار کردن و … به قتل رسانده است.
گروه تروریستی – تکفیری داعش از ماه ژوئن(خرداد) سال گذشته برخی مناطق شمال عراق و از جمله شهر موصل را به اشغال خود در آورد و طی این مدت مرتکب وحشیگری های بسیاری شده است./

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *