خانه / ورزشی / اعزام تکواندوکاران کردستانی به مسابقات قهرمانی کشور  

اعزام تکواندوکاران کردستانی به مسابقات قهرمانی کشور  

رئیس هیئت تکواندو استان کردستان از حضور تیم سه نفره تکواندوی کردستان در مسابقات پیشکسوتان قهرمانی کشور در تهران خبر داد.
 

فرزین لطف‌پوری اظهار کرد: یک دوره مسابقات تکواندو قهرمانی پیشکسوتان کشور در دو بخش بانوان و آقایان، در بخش‌های مبارزه (کیوروگی) و اجرای فرم (پومسه) در خانه تکواندو تهران، ۲۶ دی ماه امسال برگزار می‌شود.
وی گفت: در این دوره از مسابقات و در بخش مبارزه، تکواندوکاران رده سنی بالای ۴۵ سال و در اوزان ۵۸- ،‌ 68- ،‌ 80- و ۸۰+ کیلوگرم در بخش آقایان با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
رئیس هیئت تکواندو استان کردستان تصریح کرد: نفرات اعزامی تیم پیشکسوتان تکواندو کردستان را در این مسابقات رضا بهمنی در وزن دوم ۶۸- کیلوگرم و ابراهیم لطفی در وزن چهارم ۸۰+ کیلوگرم تشکیل می‌دهند و مسئولیت مربیگری و سرپرستی این تیم بر عهده کاوه منصوری است.
وی گفت: تیم کردستان علاوه بر شرکت در بخش مبارزه، در بخش پومسه نیز به اجرای فرم‌های تکواندو خواهد پرداخت که با توجه به بخشنامه مسابقات، تکواندوکاران در دوره مقدماتی فرم‌های ۸ تا ۱۰ تکواندو را اجرا می‌کنند و نفرات برتر به ترتیب در مرحله نیمه نهایی فرم‌های ۹ تا ۱۲ و در مرحله نهایی فرم‌های ۱۳ تا ۱۴ را در غالب پومسه به نمایش می‌گذارند.
اعزام داوران تکواندو کردستان به کلاس ارتقاء داوری کشور
لطف پوری افزود: دو داور تکواندو استان کردستان به کلاس داوری ارتقاء درجه داوری ۳ به ۲ به مشهد مقدس اعزام می‌شوند.
وی گفت: بر این اساس پویان سلیمانی روزبهانی و محرم نمکی از ۲۶ دی لغایت اول بهمن ماه امسال در این دوره کلاس آموزشی شرکت می‌کنند.
 

شناسه خبر : 11197

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =