خانه / اجتماعی / اعزام کاروان بسیج دانشجویی استان به مناطق عملیاتی

اعزام کاروان بسیج دانشجویی استان به مناطق عملیاتی

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دیشب در مراسم اعزام کاروان اردوهای راهیان نور بسیج دانشجویی استان کردستان به منطقه عملیاتی جنوب کشور افزود: دفاع مقدس در بردارنده یک فرهنگ غنی در مقاومت، ایستادگی، مجاهدت و ایثار است

سه شنبه ، ۱۹ فروردين ۱۳۹۳ ، ۰۸:۱۶
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: دیشب در مراسم اعزام کاروان اردوهای راهیان نور بسیج دانشجویی استان کردستان به منطقه عملیاتی جنوب کشور افزود: دفاع مقدس در بردارنده یک فرهنگ غنی در مقاومت، ایستادگی، مجاهدت و ایثار است.
سردار محمد حسین رجبی افزود: انتقال معنویات و فرهنگ غنی از نسل دوران دفاع مقدس به نسل جوان امروز و نسل های آینده، همواره جزو اهداف اعزام کاروان های راهیان نور بوده و خواهد بود و باید این مهم استمرار داشته باشد.
وی گفت: برکات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس ما را در دنیا در یک تراز برتر قراد داده تا جایی که امروز ایران اسلامی در همه سطوح زندگی و ابعاد مختلف قدرت جهانی و بین المللی، در اوج اقتدار است.
به گفته وی ایران بعد از انقلاب اسلامی با توکل بر خدا، نیروی اخلاص و جوانان مخلص به مقابله با دشمنی رفت که تا دندان مسلح بود و از سوی ۶۳ کشور دنیا پشتیبانی همه جانبه می شد.
وی گفت: یکی از ویژگی های مهم رزمندگان اسلام و شهدا که منجر به پیروزی ایران اسلامی شد ولایت پذیری و مطیع ولایت بودن آنان بود.
فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: وظیفه ای که جوانان و دانشجویان در مقابل شهدا دارند این است که باید مطیع ولایت باشند و با تمام توان وارد این جبهه فرهنگی شوند و در سنگر علم، دانش و مطالعه و جبهه دانشگاه جهاد کنند.
سردار رجبی افزود: وظیفه دیگر زائران راهیان نور انتقال پیام خون شهدا است همانطور که اگر حضرت زینب(س) نبود پیام عاشورا امروز به دنیا منتقل نمی شد.منبع: صداوسیمای کردستان

شناسه خبر : 9341

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =