خانه / اجتماعی / اعزام ۲ کاروان نیکوکاری به روستاهای محروم کردستان  

اعزام ۲ کاروان نیکوکاری به روستاهای محروم کردستان  

نماینده جمعیت هلال احمر کردستان در دومین جلسه کمیته همیاری و مشارکت‌های مردمی دهه فجر از اعزام دو کاروان نیکوکاری به روستاهای محروم خبر داد.
 

 
طاهر خسروی‌راد در دومین جلسه کمیته همیاری و تشکل‌های مردمی ستاد دهه فجر استان که در سالن جلسات کمیته امداد استان برگزار شد، اظهار داشت: ‌برپایی چادرهای سلامت در مسیر راهپیمایی دهه فجر و شرکت در برنامه کوهپیمایی از برنامه‌های جمعیت هلال احمر استان همزمان با دهه فجر است.
وی از اعزام دو کاروان نیکوکاری به روستاهای محروم استان به مناسبت ۳۵ سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خبر داد و اضافه کرد: جوانان نوعدوست جمعیت هلال احمر استان بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی و فقط برای رضای خدا و خدمت به بندگان خدا در این اردوها شرکت می‌کنند.
نماینده بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کردستان نیز از افتتاح طرح هادی روستایی در سروآباد با صرف اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار خبر داد و گفت: افتتاح ۷۵ هزارمین سند مالکیت روستایی و ۳۵ هزارمین واحد مقاوم‌سازی روستایی از جمله برنامه‌های این اداره‌کل در گرامیداشت ۳۵ بهار انقلاب اسلامی است.
سعید رسولی تصریح کرد: بنیاد مسکن استان آمادگی مشارکت در برنامه‌های مختلف کمیته همیاری و مشارکت‌های مردمی دهه فجر را دارد.
وی عطرافشانی گلزار شهدای گمنام توسط اعضای کمیته همیاری را خواستار شد و یادآور شد: این برنامه در کنار سیاری برنامه‌های استانی می‌تواند بازتاب داشته باشد.
رئیس مجمع خیرین مدارس کردستان نیز در این جلسه ضمن تقدیر از اقدامات کمیته امداد امام خمینی به عنوان مسئول کمیته همیاری و مشارکت‌های مردمی دهه فجر در راستای برگزاری جلساتی هماهنگی ویژه برنامه‌های این ایام افزود: مجمع خیرین مدرسه‌ساز نیز برنامه‌های خاصی را در ۳۵ سالگرد پیروزی انقلاب در استان برگزار می‌کند.
ابراهیم حسامی خواستار برگزاری ویژه برنامه‌ای در راستای تقدیر از خیرین مدرسه‌ساز استان شد و گفت: این برنامه می‌توانیم با دعوت از خیرین مدرسه‌سازی که خارج از استان هستند و ما را در این امر مهم یاری می‌کنند بستر تشویق و ترغیب آنان را در احداث مدارس جدید فراهم کنیم.
وی از مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان به عنوان یکی از مجامع موفق در سطح استان و کشور نام برد و عنوان کرد: این مجمع نقش مهمی در تشویق و ترغیب افراد خیر بومی و غیربومی در امر مدرسه‌سازی به ویژه در مناطق محروم و دور افتاده داشته است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی کردستان نیز بر اجرای کردن مصوبات این جلسات تاکید کرد و گفت: به منظور برگزاری هرچه با شکوه‌تر ویژه برنامه‌های این ایام جلسات اختصاصی به ویژه در بحث مسابقات ورزشی برگزار شود.
قنبر موسی‌نژاد متذکر شد: برنامه‌ریزی برای افتتاح پروژه‌های مختلف دستگاه‌ها و ادارات زیرمجموعه کمیته همیاری و مشارکت‌های مردمی دهه فجر استان در دستور کار قرار گرفته و در این زمینه هماهنگی‌های لازم انجام خواهد شد.
گفتنی است؛ دیگر اعضای حاضر در این جلسه بر همکاری و هماهنگی لازم در برنامه‌های دهه فجر تاکید کرده و نسبت به اعلام برنامه‌های خود در کوتاه‌ترین زمان به دبیرخانه کمیته همیاری و مشارکت‌های مردمی دهه فجر استان قول مساعد دادند.

شناسه خبر : 9729

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =