اعضای هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان کردستان به مدت دوسال انتخاب شدند

حضور افرادی با تجربه و کارشناس در این شورا نشانگر کارآمدی و توان تاثیر گذاری آن است که تلاش می‌کنیم این شورا بیش از پیش محور هماهنگی و انسجام روابط عمومی‌ها باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ مدیر کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کردستان دراین نشست گفت: نگاه ما به شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان یک نگاه اعتقادی‌است و به دنبال پررنگ کردن نقش این شورا در تصمیم سازی مدیران و دستگاه‌ها هستیم.
کوهسار دادور ادامه داد: حضور افرادی با تجربه و کارشناس در این شورا نشانگر کارآمدی و توان تاثیر گذاری آن است که تلاش می‌کنیم این شورا بیش از پیش محور هماهنگی و انسجام روابط عمومی‌ها باشد.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری کردستان  از تلاش ها و زحمات هیات رئیسه پیشین شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان تقدیر و تشکر کرد و برای هیات رئیسه انتخابی جدید آرزوی موفقیت بیش از پیش را نمود.
در پایان جلسه با حضور بیش از 75 نفر از مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان رای گیری به منظور انتخاب اعضای هیات رئیسه مجمع عمومی شورای هماهنگی روابط عمومی های استان به انجام رسید که در خاتمه افراد مشروحه زیر به عنوان اعضای اصلی و علی البدل حائز آرای لازم شدند.
 
اعضای اصلی:
1-      داریوش راشدنسب
2-      لقمان ازدست
3-      ایرج کاکی
4-      بهروز ابراهیم‌آبادی
5-      سیدفرزاد سجادی
6-      شیدا رحیمی
7-      علیرضا صدیقی
8-      سید محی‌الدین سجادی
9-      ادریس شریفی
10-  پرویز اصطیفایی
 
 
اعضای علی‌البدل:
 
1-      حسام‌الدین دیبانژاد
2-      فریبرز بازیار
3-      اسماعیل شریفیان
4-      یوسف جعفری
لازم به ذکر است اعضای برگزیده شده به مدت دو سال در هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان کردستان حضور خواهند داشت.
15 تير 93

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *