اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روز طبیعت

رئیس پلیس‌راه کردستان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی به منظور کاهش تصادفات در روز 13 فروردین در جاده‌های استان خبر داد

چهارشنبه ، 13 فروردين 1393 ، 07:15
رئیس پلیس‌راه کردستان از اعمال محدودیت‌های ترافیکی به منظور کاهش تصادفات در روز 13 فروردین در جاده‌های استان خبر داد.
رمضان نادری گفت: به علت حجم بالای ترافیک در برخی محورهای برون‌شهری به منظور جلوگیری از وقوع تصادفات از روز 27 اسفندماه سال گذشته تا 6 فروردین ماه تردد وسایل نقلیه سنگین در جاده‌های استان از ساعت هفت صبح تا 12 شب ممنوع شده بود.
نادری با بیان اینکه بعلت افزایش میزان ترددهای جاده‌ای از دیروز مرحله دیگری از محدودیت‌های ترافیکی آغاز و تا 16 فروردین ماه ادامه دارد، افزود: در راستای اجرای این طرح از تردد ماشین‌های سنگین بجز خودروهای حامل مواد فاسدشدنی در سطح محورهای سنندج ـ مریوان، سقزـ بانه و سنندج ـ دیواندره جلوگیری می‌شود.
وی با اشاره به اینکه اکیپ‌های پلیس راه به صورت 24 ساعته در سطح جاده‌ها حضور خواهند داشت،خاطر نشان کرد: از رانندگان می‌خواهیم از سوار کردن سرنشین در عقب وانت بارها خودداری کنند.
نادری همچنین گفت: خوشبختانه با اقدامات ترافیکی و احتیاط خود رانندگان با وجود افزایش آمار قابل توجه مسافران نسبت به سال گذشته در مجموع تصادفات جرحی و فوتی 10 درصد نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته در سطح استان کاهش داشته‌ایم.
وی محورهای سقز و مریوان را پرحادثه ترین محورهایی اعلام کرد که بیشترین آمار تصادفات فوتی و جرحی را در طول چند روز اخیر به خود اختصاص داده اند و افزود: توجه به علائم ترافیکی و خودداری از سبقت غیرمجاز از سوی رانندگان، استفاده از کلاه ایمنی توسط سرنشینان موتورسیکلت­ها و رعایت سرعت مجاز از مهم‌ترین خواسته‌های پلیس راه از هم استانی‌ها و مسافران عزیز در سطح جاده‌ها است.منبع: صداوسیمای کردستان

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *