خانه / اجتماعی / افزایش تهدیدات سلفی ها و حوثی ها در یمن!!!

افزایش تهدیدات سلفی ها و حوثی ها در یمن!!!

گفتنی است، چندی پیش یکی از رهبران و چهره های اصلی القاعده در یمن، با انتشار کیلیپی به شکست در برابر حوثی ها اعتراف کرده بود.

به گزارش ادیان نیوز، اخبار رسیده از صنعا پایتخت یمن حاکی از آن است که سلفی ها در بیانیه اخیر خود اعلام کردند که دیگر حوثی ها در خاک یمن جایی ندارند.
در واکنش به این بیانیه، سخنگوی حوثی ها در پاسخ به تهدیدات سلفی ها گفت: اگر این تهدیدات به ضرر شیعیان یمن باشد، حوثی ها در یمن اعلام جنگ می کنند و همه سلفی ها و وهابی ها را از بین خواهد برد.در همین راستا و با توجه به تهدیدات حوثی ها، عربستان سعودی تعداد قابل توجهی از تسلیحات و مهمات جنگی خود را در کنار مرزهای خود و یمن قرار داده است.گفتنی است، چندی پیش یکی از رهبران و چهره های اصلی القاعده در یمن، با انتشار کیلیپی به شکست در برابر حوثی ها اعتراف کرده بود.قابل ذکر است، از چند ماه پیش سازمان اطلاعات و امنیت عربستان سعودی که حامی اصلی شبکه تروریستی القاعده است، نیروهای این شبکه را به یمن اعزام کرد تا به مبارزه با جنبش الحوثی بپردازند اما روند درگیری ها میان القاعده و جنبش الحوثی در این مدت نشان می دهد که نیروهای حوثی در جبهه های مختلف برتری داشته اند.

شناسه خبر : 8941

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =