خانه / اجتماعی / افزایش ۲۰۰ لیتر در ثانیه به ظرفیت تولید  تصفیه خانه آب شهر سنندج  

افزایش ۲۰۰ لیتر در ثانیه به ظرفیت تولید  تصفیه خانه آب شهر سنندج  

با بازنگری مجدد و اجرای خط انتقال ورودی آب خام تصفیه خانه آب شرب شهر سنندج و در مدار قرار دادن مخزن تنظیمی آب خام به ظرفیت ۵۰۰۰ متر مکعب ظرفیت تولید تصفیه خانه به میزان ۲۰۰ لیتر در ثانیه افزایش یافت.
 

 
مدیر تصفیه خانه آب شهر سنندج با اعلام خبر فوق گفت : بمنظور افزایش ضریب اطمینان تامین آب شهر سنندج و به دلیل پوسیدگی لوله خام قدیمی این تصفیه خانه ، خط لوله جدید ۸۰۰ میلی متری چدنی موازی با آن اجرا گردید.
مهندس اسماعیل صبحی در ادامه با اشاره به مشخصات فنی این پروژه خاطر نشان کرد : اجرای پروژه فوق الذکر با استفاده از امکانات و اتصالات موجود در انبار و توسط پرسنل تعمیرات تصفیه خانه با نصب سه راهی ، اتصالات و شیرآلات مربوطه همراه با در مدار قرار دادن مخزن آب خام ورودی و اتصال خروجی مخزن با اتاق های پخش و کلاریفایرهای موجود تصفیه خانه ، ظرفیت ذخیره آب خام به میزان ۵۰۰۰ متر مکعب و ظرفیت تولید تصفیه خانه به میزان ۲۰۰ لیتر در ثانیه افزایش یافت و این افزایش مانع از کمبود و قطعی آب و ایجاد ثبات و پایداری بیشتر در تابستان امسال می شود .  

شناسه خبر : 8559

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 2 =