خانه / اجتماعی / افزایش ۲۷۰ درصدی کشف سرقت در بیجار  

افزایش ۲۷۰ درصدی کشف سرقت در بیجار  

فرمانده نیروی انتظامی بیجار از کشف تمام احشام مسروقه و افزایش ۲۷۰ درصدی کشفیات نسبت به سال گذشته در این شهرستان خبر داد.
 

  
      
رحمت‌الله کریمی در جریان کشف احشام مسروقه که طی چند ماه اخیر در این شهرستان به وقوع پیوسته بود از کشف تمام احشام و تحویل آن به مال باختگان خبر داد.
وی با بیان اینکه مجموع احشام به سرقت رفته توسط سارقان ۳۶۳ رأس بوده است، اظهار داشت: ۳۱۰ رأس از احشام کشف و مابقی که تبدیل به پول شده بود نیز به صورت نقدی به صاحبانشان تحویل داده شد.
کریمی با بیان اینکه ۵ نفر از سارقان احشام در ماه گذشته دستگیر و به مراجع قضایی تحویل داده شده‌اند گفت: یک‌نفر از این سارقان که احشام مسروقه را در ماشین هیوندا با تغییر شکل این وسیله جاسازی کرده بود در یکی از استان‌های همجوار توسط نیروهای انتظامی دستگیر شد.
فرمانده نیروی انتظامی بیجار در ادامه به ارائه آماری در زمینه میزان کشفیات در این شهرستان پرداخت و اظهار کرد: در مجموع کشفیات در ۱۰ ماه سال‌جاری نسبت به سال گذشته ۲۷۰ درصد افزایش داشته است.
به گفته این مسئول، کاهش جرم در جامعه تنها وظیفه یک ارگان و دستگاه خاص نیست و باید تمام دستگاه‌های اجرایی و فرهنگی  در این امر مهم دخیل باشند.
کریمی در پایان خواستار همکاری بیش از پیش مردم شهرستان بیجار با نیروی انتظامی جهت کاهش جرائم و پیشگیری از وقوع جرم در این شهرستان شد و گفت: تعامل و همکاری مردم نقش مهمی در کاهش و پیشگیری از جرائم دارد.
 

شناسه خبر : 9831

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 5 =