افشاگری جدید همسر اسامه بن لادن

همسر اسامه بن لادن سرکرده سابق گروهک تروریستی القاعده می گوید” بالگرد حامل جسد همسرش در هوا منفجر شده است”.

پایگاه اینترنتی خبرگزاری سمای فلسطین دوشنبه با اعلام این خبر افزود: امل الصداح همسر اسامه بن لادن که هنگام حمله به خانه‌اش با وی بود داستان واقعی را که دولت آمریکا از جهانیان پنهان کرد بر ملا نمود.
صداح به روزنامه «عکاظ سنتر» چاپ عربستان گفت: زمانیکه به خانه یورش بردند و سربازان از بالگردها پیاده شدند درگیریهای شدیدی با افراد حاضر در خانه صورت گرفت. نیروهای مهاجم نیز از ارتش پاکستان و ارتش آمریکا و نیروهای ویژه مارینز بودند و تعدادشان بسیار زیاد بود.
وی افزود: اسامه بن لادن سلاحش را برای درگیریها آماده کرد و خواست از پنجره به سوی مهاجمان شلیک کند اما گلوله ای به سرش اصابت کرد و در جا کشته شد.
همسر بن لادن گفت: آمریکایی‌ها وارد اتاق شدند و دیدند او کشته شده، جسد را به سرعت با یک فروند بالگرد بردند و شماری از افسران مارینز نیز جسد را همراهی کردند و بالگرد به سرعت پرواز کرد اما همینکه بالگرد به هوا برخاست به همراه سرنشنیانش منفجر شد و از آن چیزی باقی  نماند و فقط اجساد تکه تکه شده بر جای ماند.
صداح گفت: خبر کشته شدن اسامه بن لادن به این شیوه را پنهان کردند زیرا باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا و کاخ سفید به طور مستقیم این عملیات را پیگیری می‌کردند .
وی افزود: آنان جسد بن لادن را می خواستند تا به جهانیان نشان دهند و ثابت کنند که پیروز شدند به همین سبب نیز مراسم کشته شدن وی را در دریا نشان دادند و گفتند جسد بن لادن را به دریا  انداختند.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *