افشای رابطه رهبر داعش با موساد و سیا

منابع موثق نظامی در منطقه با اشاره به روابط تنگاتنگ «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش با سرویس های جاسوسی آمریکا، فاش کردند: البغدادی، دو سال در رژیم صهیونیستی زیر نظر موساد آموزش های اطلاعاتی و نظامی دیده است

 
زمان انتشار خبر: پنج شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۳ – ۰۹:۱۱
افشای رابطه رهبر داعش با موساد و سیا
 
منابع موثق نظامی در منطقه با اشاره به روابط تنگاتنگ «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش با سرویس های جاسوسی آمریکا، فاش کردند: البغدادی، دو سال در رژیم صهیونیستی زیر نظر موساد آموزش های اطلاعاتی و نظامی دیده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر یک مقام آگاه نظامی، هدف تشکیل داعش را ایجاد هرج و مرج و وحشت در میان مسلمانان شیعه و سنی عنوان کرد گفت: دست هایی در پشت پرده برای انتشار تصاویر داعش در شبکه های مجازی، فعال هستند. این مقام نظامی اعلام کرد که «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی داعش، دو سال در رژیم صهیونیستی  زیر نظر موساد آموزش های اطلاعاتی و نظامی دیده است.
 
وی شکل گیری داعش را با کمک آمریکا و رژیم صهیونیستی و  کمک های مالی عربستان سعودی عنوان کرد و افزود: داعش نگاه خاصی به مذاهب زیر مجموعه اسلام دارد و هدف دوم این تشکل ارائه یک چهره خشن از اسلام است. حضور داعش در عراق و بوکوحرام در آفریقا به عملیاتی شدن شعار تشکیل رژیم صهیونیستی از نیل تا فرات  کمک می کند. آمریکا از شرایط موجود در عراق و سوریه نهایت بهره برداری را می کند و هرگز علیه داعش وارد فاز نظامی نخواهد شد. هم اکنون حدود 1200 تن از منافقین در کنار داعش فعالیت می کنند. داعش، فاقد تسلیحات پیشرفته است؛ اما به خوبی از سلاح های سبک و نیمه سنگین بهره برداری می کند و این امر قدرت تحرک داعش را افزایش می دهد. سرکرده داعش از چهره های مرموزی است که آمریکا برای اهمیت دادن به این شخص یک جایزه 10 میلیون دلاری تعیین کرده در حالی که «ابوبکر البغدادی» سال ها ارتباط تنگاتنگی با سازمان های جاسوسی آمریکا داشته است.

 

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *