اقدام بی‌شرمانه خواستگار ناکام با دختر مورد علاقه‌اش(در سقز)

مردی جوان که پس از شنیدن جواب رد از خانواده دختر مورد علاقه اش، اقدام به انتشارتصاویر خصوصی و خانوادگی وی در فضای مجازی کرده بود، توسط پلیس فتای شهرستان سقز استان کردستان دستگیر شد

به گزارش ابتکار، فرمانده انتظامی شهرستان سقز در تشریح این خبر بیان داشت: در پی ارجاع یک فقره پرونده به پلیس فتای شهرستان سقز با موضوع هتک حیثیت و نشر اکاذیب در فضای مجازی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران آن پلیس قرار گرفت.
 
سرهنگ “جمال سلمانی” افزود: در تحقیقات انجام شده از شاکی پرونده مشخص شد، اخیرا فردی ناشناس با ایجاد صفحه ای در یکی از شبکه های اجتماعی، عکس های دختر و سایر اعضای خانواده وی را در فضای مجازی منتشر نموده است.
 
وی ادامه داد: با توجه به حساسیت های موجود، بدون فوت وقت پیگیری پرونده در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت و با انجام اقدامات فنی و تخصصی، عامل انتشار دهنده این تصاویر در شهرستان سقز شناسایی و دستگیر شد.
 
فرمانده انتظامی سقز اضافه کرد: متهم که مردی جوان است، در جریان تحقیقات فاش کرد به دختر خانواده شاکی علاقمند بوده و از وی خواستگاری کرده است، اما با توجه به مخالفت خانواده او، برای گرفتن انتقام و همچنین تحت فشار قرار دادن خانواده مذکور، اقدام به انتشار تصاویر خصوصی اعضای خانواده کرده است.
 
این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: در پایان تحقیقات با تکمیل پرونده، متهم با دستور مقام قضایی و به اتهام هتک حیثیت و انتشار تصاویر خصوصی در فضای مجازی روانه زندان شد.
 
کدخبر : 36003
 
۱۳۹۳/۱۲/۲۵ ۱۴:۱۷

این خبر رو هم ببینید

روز قلم، این شمشیر غلاف نشدنی عدالت مبارک/ تانیا شعفی

روز قلم، را تنها با یک بیت شعر از «احمد خانی»، شاعر و نویسنده کُرد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *