خانه / جریانات تکفیری / امام جماعت مسجد محمد رسول الله اهل سنت بجنورد: عقاید جریان های تکفیری از دیدگاه اسلام وقرآن مطرود است

امام جماعت مسجد محمد رسول الله اهل سنت بجنورد: عقاید جریان های تکفیری از دیدگاه اسلام وقرآن مطرود است

امام جماعت مسجد محمد رسول الله اهل سنت بجنورد گفت: عقاید جریان های تکفیری همچون داعش از دیدگاه قرآن و اسلام وعلمای اهل سنت مطرود است وما آنها را خارج شده گان از دستورات الهی می دانیم

تاریخ انتشار : جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۱
کد مطلب: ۲۴۹۰۷۳
 
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تقریب (تنا) از بجنورد”حاج بایرام آخوند دهش”امام جماعت مسجد محمد رسول الله اهل سنت بجنورد در گفتگو با خبرنگار تقریب اظهارداشت: این گروه های خبیث با انجام دادن نقشه های صهیونیست ها و وهابیون سعودی می خواهند بذر نفاق را در بین مسلمین بپاشند وآن ها را به جان یکدیگر بیاندازند.
 
آخوند دهش تصریح کرد: جریان های افراطی قصد دارند با دلار های وهابیون سعودی، برای خود جایگاهی در بین امت های اسلامی بدست آورند و وهابیت و سلفی گری را بین مسلمین ترویج بدهند و آن را به رسمیت بشناسانند.
 
وی بیان داشت: این گروهك به نام حمایت از اهل سنت دست به اعمال وحشیانه‌ای می‌زند درحالی كه اهل تسنن هرگز چنین اعمالی را قبول نكرده و مرتكبین چنین اعمالی را از جنس شیاطین می‌داند.
 
این روحانی ترکمن اضافه کرد: در کجای کتاب الله تعالی آمده است که ریختن خون مسلمانان حلال است، آنان که این کارهای زشت و جنایت های فجیع را مرتکب می شوند، از یک حیوان درنده هم پست تر هستند و نمی توان نام انسان را بر روی آنها گذاشت.
 
وی افزود: آنچه امروز در سوریه و به ویژه در عراق مشاهده می شود كه روزانه هزاران انسان بی گناه به خاك وخون كشیده می شوند، اموال آنان غارت و آواره می گردند، قطعا در جهت منافع بیگانگان است و هیچ نفعی برای كشورهای اسلامی نداشته و ندارد حملات و جنایاتی كه از سوی گروههای تروریستی صورت می گیرد به هیچ عنوان قابل توجیه نیست .
 
آخوند دهش ادامه داد: دشمنان اسلام باید بدانند که ما علمای اهل سنت هرگز فریب نیرنگ ها و دسیسه های آنان را نخواهیم خورد، و با حفظ  وحدت و عمل کردن به فرمایشات مقام معظم رهبری اعلام آمادگی در برابر آنها را می کنیم و به برادران و خواهرانمان در سوریه و عراق ابراز همدردی می نماییم و به آنان می گوییم که همچنان پشتیبان آنها هستیم.

شناسه خبر : 2797

این خبر رو هم ببینید

دستگیری یکی از سرکردگان داعش در حومه رقه

نیروهای دموکراتیک سوریه یکی از فرماندهان داعش را در حومه رقه دستگیر کردند. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 17 =