امام جمعه اهل سنت ارومیه: ​عملیات تروریستی مردم ایران را از مسیر حق منحرف نمی کند

امام جمعه اهل سنت ارومیه گفت: عملیات تروریستی مردم ایران را از مسیر حق منحرف نمی کند چرا که ملت ایران در راه اسلام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی همیشه ثابت قدم هستند

تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۴
کد مطلب: 270757
به گزارش خبرگزاری تقریب از ارومیه، ماموستا عبدالقادر بیضاوی در گفت و گوی اختصاصی اظهار داشت: با پایمردی و استقامت ملت ایران امروز نظام جمهوری اسلامی به مقتدرترین نظام در جهان تبدیل شده است.
 
وی تاکید کرد: حمله تروریستی در خانه ملت و مرقد امام راحل شرعا، عقلا و عرفا محکوم است.
 
امام جمعه اهل سنت ارومیه با بیان اینکه ایران یک دولت مقتدر است و ملت ما بهتر تروریست ها را می شناسند، افزود: جمهوری اسلامی ایران به برکت انقلاب اسلامی و هوشیاری ملت همیشه در صحنه و رهبری پیامبر گونه رهبر معظم انقلاب امن ترین نقطه در سطح دنیاست و با این اقدامات نمی توانند امنیت را تحت الشعاع قرار دهند.
 
بیضاوی اضافه کرد: ملت ما بعد از این اقدامات قوی تر و با تصمیم قوی تر برای مقابله با کشورهای استکباری و حامیان آنها ظاهر می شوند.
 
امام جمعه اهل سنت ارومیه تصریح کرد: افرادی که دست به این جنایات می زنند از قرآن و دستورات اسلام فاصله گرفته اند و هیچ گونه رحم و انسانیتی در وجودشان نیست.
 
وی خاطرنشان کرد: استکبار جهانی و کشورهای غربی همچنان درصدد توطئه و ایجاد اختلاف و شکاف بین مسلمانان هستند.
 
امام جمعه اهل سنت ارومیه متذکر شد: مسلمانان وظیفه دارند در این راه با اخوت و برادری مانع رسیدن دشمنان به اهدافش شوند.
 
بیضاوی در عین حال تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران نتیجه خون شهدا و اخلاص حضرت امام (ره) است و ملت ایران با تمام توان و بصیرت کامل همواره از آرمان های انقلاب خود دفاع خواهند کرد.

این خبر رو هم ببینید

دستگیری یکی از سرکردگان داعش در حومه رقه

نیروهای دموکراتیک سوریه یکی از فرماندهان داعش را در حومه رقه دستگیر کردند. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *