خانه / دینی / امام جمعه اهل سنت بیجار: سکوت در برابر جنایات ضد انسانی رژیم صهیونیستی جایز نیست/غزه متعلق به همه مسلمانان است

امام جمعه اهل سنت بیجار: سکوت در برابر جنایات ضد انسانی رژیم صهیونیستی جایز نیست/غزه متعلق به همه مسلمانان است

امام جمعه اهل سنت بیجار دفاع از مردم بی دفاع غزه را امری واجب برای همه مسلمانان دانست و خواستار اجماع جهانی برای مقابله با گستاخی‌ های رژیم صهیونیستی شد

“ماموستا معروف خالدی” ضمن محکوم کردن جنایات ضد انسانی رژیم صهیونیستی در غزه به خبرنگارما در سنندج، گفت: مردم مظلوم فلسطین از مظلوم‌ترین مسلمانان هستند که با گذشت بیش از ۷۰ سال هنوز مورد ظلم ظالمان قرار می ‌گیرند.
وی به هدف قرار دادن مردم بی ‌دفاع و روزه‌ دار فلسطینی توسط یهودیان صهیونیسم اشاره کرد و افزود: طی ۱۲ روز گذشته با پشتیبانی ابرقدرت ‌های شرق و غرب ما شاهد قتل عام کودکان و زنان بی‌ دفاع فلسطینی توسط رژیم نامشروع اسراییل هستیم.
امام جمعه اهل سنت بیجار تصریح کرد: مدافعین دروغین حقوق بشر امروز در مقابل نسل‌کشی‌ها و جنایات صهیونیسم کر و کور و لال شده ‌اند و انسانیت و عزت بشریت را به حراج گذاشته اند.
ماموستا خالدی خاطر نشان کرد: ابرقدرت‌ های غرب هرگاه در خصوص جنگ نابرابر فلسطین و صهیونیست ها صحبت می‌ کنند در نهایت وقاحت حق را به یهودیان صهیونیسم می‌دهند و این قتل عام مردم بی‌ دفاع فلسطین را حق آنها می‌ دانند.
امام جمعه اهل سنت بیجار اظهار داشت: یهودیان صهیونیسم از اقوامی هستند که بارها در قرآن مورد لعنت خداوند قرار گرفته ‌اند و در آیات متعدد به ظلم و ستم آنها اشاره شده است، پس در نفی آنها جای شک و شبهه‌ ای نیست.
ماموستا خالدی در ادامه سخنان خود از بی لیاقتی سران کشورها عربی و گسست در صفوف مسلمین به عنوان دو عامل مهم برای گسترش جنایات صهیونیست ها در غزه و دیگر کشورهای اسلامی یاد کرد و افزود: باید اجماع جهانی مسلمانان در برابر این توطئه ها شکل گیرد.

شناسه خبر : 5743

این خبر رو هم ببینید

واکنش علمای اهل سنت سراسر کشور به هتک حرمت پرچم رسول‌الله؛ حضرت محمد(ص) خط قرمز همه مسلمانان است/ آشوبگران بدنبال اهداف ضدامنیتی هستند

به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ در پی اتفاقات و ناآرامی اخیر در سروان، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 7 =