امام جمعه سقز: ایجاد تفرقه مهمترین سلاح دشمنان علیه وحدت مسلمانان/داعش دشمن اسلام و همه انسان هاست

امام جمعه سقز توطئه های کشورهای غربی در منطقه به ویژه حمایت از گروه تکفیری داعش و دیگر گروه های تروریستی را محکوم کرد

ایجاد تفرقه مهمترین سلاح دشمنان علیه وحدت مسلمانان/داعش دشمن اسلام و همه انسان هاست
ماموستا عبدالرحمن حسین زاده امام جمعه سقز در گفتگو با خبرنگار تقریب در سنندج به دخالت آمریکا و حامیانش در ممالک اسلامی اشاره کرد و افزود: همانطوری که می دانیم و استکبار جهانی و حامیان آنان در منطقه می خواهند با ایجاد تفرقه و جنگ فرقه ای و مذهبی امکانات و منابع کشورهای مسلمان را غارت کنند.
وی افزود: دشمنان با این مکر و حیله گری ها می خواهند برادری و اتحاد ملت ها و دولت های اسلامی را خدشه دار کنند و بین مسلمانان به خاطر منافع خودشان فاصله بیاندازند تا اینکه نگذارند ترقی دینی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی در بین جهان اسلام ایجاد شود.
ماموستا حسین زاده اظهار داشت: استکبار جهانی با حمایت از گروهک های تکفیری علیه مسلمانان اعلام جنگ کرده و می خواهد مسلمانان را به جان همدیگر بیاندازند لذا هوشیاری و بصیرت در برابر این توطئه ها امری مهم و باید همواره مدنظر مسلمانان باشد.
وی افزود: به فضل الهی روز به روز شاهد تقویت وحدت و انسجام مسلمانان در اقصی نقاط جهان هستیم و دشمنان چاره ای جز تسلیم در برابر آموزه های اسلامی ندارند.
امام جمعه سقز خاطر نشان کرد: دینی که نامش اسلام است و پیامبرش محمد مصطفی(ص) اشرف مخلوقات و الگوی بشریت است هیچ خدشه ای در آن راه ندارد و همه توطئه های دشمنان اسلام در عراق و دیگر کشورهای اسلامی نابودشدنی است.

این خبر رو هم ببینید

جایگاه ویژه شب نیمه شعبان از نظر اهل سنت/ قصیده‌خوانی و ذکر ادعیه در مساجد و منازل مردم کردستان

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *