امام جمعه سقز: تقويت اقتصاد مقاومتي و ترويج فرهنگ اسلامي بايد الگوي مردم و مسئولان در سال نودو سه باشد

ماموستا حسين زاده در خطبه هاي نماز جمعه امروز سقز كه با حضور انبوه نمازگزاران مومن و متعهد اين شهر برگزار شد، بر عملیاتی کردن شعار سال تاكيد كرد

جمعه ، 8 فروردين 1393 ، 16:29
مسئولان ومردم شعار سال را سرلوحه ی کارهای خود قرار دهند. ماموستا حسين زاده در خطبه هاي نماز جمعه امروز سقز كه با حضور انبوه نمازگزاران مومن و متعهد اين شهر برگزار شد، بر عملیاتی کردن شعار سال تاكيد كرد.
 
وی افزود: تقويت اقتصاد مقاومتي و ترويج فرهنگ اسلامي بايد الگوي مردم و مسئولان در سال نودو سه باشد.
 
امام جمعه سقز با بيان اينکه، مردم و مسئولان مي توانند با هم در زمينه هاي اقتصادي و فرهنگي تأثيرگذارو همسو باشند، برهمكاري همه جانبه براي اجراي اين شعار ارزشمند تاكيد كرد.
 
خطيب نماز جمعه سقز در ادامه خطبه ها با اشاره به اينكه، امروز دشمنان در صدد ضربه زدن به اتحاد مردم ما هستند، بر مستحكم تر كردن اين وفاق و همدلي تاكيد كرد.
 
وي در ادامه اظهارداشت: دين اسلام دين رحمت و همدلي بين همه مسلمانان است، پس بايد در راستاي وفاق و همدلي و كمك به هم همواره حركت كرد.
 
حاج ماموستا عبدالرحمن حسين زاده  همچنین با بيان اينكه، خداوند اين طبيعت سر سبز و زيبا را براي استفاده مردم خلق كرده است، به 13 فروردين روز طبيعت اشاره كرد و گفت: مردم كه دراين روز به دامان طبيعت مي روند بايد براي حفظ و نگهداری اين هديه خداوندی كوشا باشند.
 
 
وي در ادامه با اشاره به اينكه، خداوند متعال همواره انسان را به كار هاي خوب و عام المنفعه سفارش فرموده است، بر رعايت شئونات اسلامي و امر به معروف و نهي از منكر در تمام مراحل زندگي تاكيد كرد.منبع: صداوسیمای کردستان

این خبر رو هم ببینید

جایگاه ویژه شب نیمه شعبان از نظر اهل سنت/ قصیده‌خوانی و ذکر ادعیه در مساجد و منازل مردم کردستان

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *