خانه / فرهنگی / امام جمعه سنندج: خودکفایی اقتصادی نیاز اصلی مسلمانان برای مقابله با توطئه هاست/ایرانیان متحدتر از هر زمانی به سوی عزت و تعالی پیش می روند

امام جمعه سنندج: خودکفایی اقتصادی نیاز اصلی مسلمانان برای مقابله با توطئه هاست/ایرانیان متحدتر از هر زمانی به سوی عزت و تعالی پیش می روند

امام جمعه سنندج برمشارکت همگانی در خصوص تقویت فضای کسب و کار و فراهم‌ کردن زمینه‌ های لازم برای خودکفایی اقتصادی در عرصه ‌های مختلف تأکید کرد

تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۴
به گزارش خبرنگارما از سنندج، “ماموستا عبدالرحمن خدایی” در خطبه ‌های نماز جمعه این هفته با تبریک سال نو شمسی به همه ایرانیان اظهار داشت: وحدت، انسجام و همدلی در عرصه های مختلف همواره زمینه ساز عزت و تعالی ایرانیان بوده است.
 
وی افزود: انسجام و اتحاد بین اقوام و مذاهب اسلامی در کشور از جمله مهمترین سرمایه های ما بوده و باید همواره این ویژگی مهم محافظت کنیم.
 
امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از سخنان خود به تدبیر در آیات الهی و تلاش در مسیر استفاده درست و منطقی از نعمت ‌های خداوند متعال اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی و استان کردستان سرشار از نعمت ‌های طبیعی بوده و با استفاده درست و منطقی از این نعمت ‌ها و بالفعل ‌کردن ظرفیت‌ های استان می ‌توانیم بر مشکلات اقتصادی و معیشتی غالب شویم.
 
ماموستا خدایی افزود: باید تقویت فضای کسب و کار و اشتغال‌ آفرینی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده و همه افراد جامعه برای تحقق آن احساس مسئولیت نمایند.
 
ماموستا خدایی اظهار داشت: با خودکفایی اقتصادی می ‌توانیم در دیگر عرصه‌ ها نیز موفق و سربلند باشیم و دشمنان را برای تسلط بر اقتصاد کشور مأیوس نماییم.
 
امام جمعه سنندج به وجود نیروی انسانی توانمند و تحصیلکرده در استان اشاره کرد و گفت: امید است با همدلی مردم و مسئولان و با تقویت پایه‌ های وحدت ملی شاهد توسعه روزافزون اشتغال و کارآفرینی باشیم.
 
وی افزود: انتظار می‌ رود در سال جدید شاهد توجه بیش از پیش مردم به ظرفیت ‌ها و داشته‌ هایمان باشیم و بر تقویت و همدلی در کشور افزوده شود چرا که مسیر عزت و تعالی ایرانیان از وحدت و انسجام آنان می ‌گذرد.

شناسه خبر : 4553

این خبر رو هم ببینید

سفارش روایات مبنی برحرمت قتال با مسلمانان، در صحیح بخاری

صحیح بخاری روایتی را نقل می کند که بین محدثین مشهور است. در این روایت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =