امام جمعه سنندج: خودکفایی اقتصادی نیاز اصلی مسلمانان برای مقابله با توطئه هاست/ایرانیان متحدتر از هر زمانی به سوی عزت و تعالی پیش می روند

امام جمعه سنندج برمشارکت همگانی در خصوص تقویت فضای کسب و کار و فراهم‌ کردن زمینه‌ های لازم برای خودکفایی اقتصادی در عرصه ‌های مختلف تأکید کرد

تاریخ انتشار : جمعه ۲۹ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۴
به گزارش خبرنگارما از سنندج، “ماموستا عبدالرحمن خدایی” در خطبه ‌های نماز جمعه این هفته با تبریک سال نو شمسی به همه ایرانیان اظهار داشت: وحدت، انسجام و همدلی در عرصه های مختلف همواره زمینه ساز عزت و تعالی ایرانیان بوده است.
 
وی افزود: انسجام و اتحاد بین اقوام و مذاهب اسلامی در کشور از جمله مهمترین سرمایه های ما بوده و باید همواره این ویژگی مهم محافظت کنیم.
 
امام جمعه سنندج در بخشی دیگر از سخنان خود به تدبیر در آیات الهی و تلاش در مسیر استفاده درست و منطقی از نعمت ‌های خداوند متعال اشاره کرد و گفت: ایران اسلامی و استان کردستان سرشار از نعمت ‌های طبیعی بوده و با استفاده درست و منطقی از این نعمت ‌ها و بالفعل ‌کردن ظرفیت‌ های استان می ‌توانیم بر مشکلات اقتصادی و معیشتی غالب شویم.
 
ماموستا خدایی افزود: باید تقویت فضای کسب و کار و اشتغال‌ آفرینی به یک فرهنگ عمومی تبدیل شده و همه افراد جامعه برای تحقق آن احساس مسئولیت نمایند.
 
ماموستا خدایی اظهار داشت: با خودکفایی اقتصادی می ‌توانیم در دیگر عرصه‌ ها نیز موفق و سربلند باشیم و دشمنان را برای تسلط بر اقتصاد کشور مأیوس نماییم.
 
امام جمعه سنندج به وجود نیروی انسانی توانمند و تحصیلکرده در استان اشاره کرد و گفت: امید است با همدلی مردم و مسئولان و با تقویت پایه‌ های وحدت ملی شاهد توسعه روزافزون اشتغال و کارآفرینی باشیم.
 
وی افزود: انتظار می‌ رود در سال جدید شاهد توجه بیش از پیش مردم به ظرفیت ‌ها و داشته‌ هایمان باشیم و بر تقویت و همدلی در کشور افزوده شود چرا که مسیر عزت و تعالی ایرانیان از وحدت و انسجام آنان می ‌گذرد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *