امام جمعه سنندج: نیمه شعبان پربرکت‌ ترین ایام برای همه مسلمانان است/ضرورت هوشیاری همه جانبه مردم در برابر توطئه‌ های تفرقه‌ افکنانه دشمنان

امام جمعه سنندج از خدمات و تلاش ‌های نهاد انقلابی وزارت اطلاعات در راستای خدمت به امنیت و آرامش کشور تقدیر کرد و بر هوشیاری و بصیر همه جانبه مردم در برابر توطئه های تفرقه افکنانه دشمنان تأکید کرد

تاریخ انتشار : جمعه ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۳
نیمه شعبان پربرکت‌ ترین ایام برای همه مسلمانان است/ضرورت هوشیاری همه جانبه مردم در برابر توطئه‌ های تفرقه‌ افکنانه دشمنان
به گزارش خبرنگار تقریب از سنندج، “ماموستا عبدالرحمن خدایی” در خطبه‌ های نماز جمعه این هفته با تبریک ایام شعبانیه و ولادت حضرت مهدی(عج) به همه مسلمانان جهان اظهار داشت: نیمه شعبان پربرکت ‌ترین ایام برای همه مسلمانان و مؤمنان است.
وی افزود: شب نیمه شعبان از جمله شب‌هایی است که مورد احترام و توجه ویژه همه مسلمانان از مذاهب مختلف اسلامی بوده و آداب و احکام ویژه‌ای برای این ایام دارند.
ماموستا خدایی اظهار داشت: توجه ویژه به احکام اسلامی و مبانی هویت‌بخش دینی از جمله اموری است که باید همواره مورد توجه مسلمانان قرار گیرد.
امام جمعه سنندج همچنین در بخشی دیگر از خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تبریک سالروز تشکیل وزارت اطلاعات به خادمان این نهاد انقلابی اظهار داشت: خدمات سربازان گمنام امام زمان(عج) در راستای حفظ امنیت و آرامش کشور ستودنی است.
ماموستا خدایی تصریح کرد: ملت مسلمان ایران همواره قدردان تلاش ‌ها و خدمات سربازان گمنام امام زمان در راستای مقابله با جنگ نرم دشمنان، مفاسد اقتصادی و اجتماعی، مقابله با گروه ‌های سازمان‌ یافته تروریسی و مواد مخدر هستند.
وی افزود: هیچگام تلاش‌ های سربازان گمنام امام زمان در دستگیری عبدالمالک ریگی و عاملان ترور ماموستا شیخ‌ الاسلام و ماموستا برهان عالی از اذهان مردم مسلمان ایران پاک نخواهد شد.
امام جمعه سنندج دربخشی دیگر از خطبه ‌های این هفته با تبریک هفته جهاد کشاورزی به خادمان این عرصه اظهار داشت: خودکفایی در عرصه تولید مواد غذایی و تولیدات کشاورزی از جمله مهمترین امور در راستای حفظ استقلال کشور بوده و بدون شک نقش جهاد کشاورزی در این خصوص بسیار مهم و ویژه است.
ماموستا خدایی در پایان خطبه‌ های نماز جمعه این هفته نیز بر ضرورت هوشیاری همه جانبه مردم در برابر توطئه‌ های تفرقه‌ افکنانه دشمنان شد و افزود: باید مبانی دینی و هویتی در بین نسل جوان جامعه ترویج بیشتری یابد.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *