امام جمعه سنندج: اقتدار نظام اسلامی موجب یاس و ناامیدی دشمنان می شود

سنندج – امام جمعه سنندج ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر، اقتدار بیشتر نظام اسلامی را موجب یاس و ناامیدی دشمنان عنوان کرد.


ماموستا عبدالرحمان خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر اقامه شد، اظهار داشت: دهه مبارک فجر مهمترین مقطع در تاریخ ملت ما به شمار می رود و این دهه یادآور استقلال، آزادی و عزت برای ملت ایران است.

وی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر، عنوان کرد: حفظ وحدت و همدلی و تلاش برای اقتدار بیشتر نظام اسلامی در تمامی حوزه ها یکی از نیازهای لازم و ضروری است.

امام جمعه سنندج با بیان اینکه با اقتدار بیشتر نظام اسلامی دشمن مایوس می‌شود، افزود: مشارکت و حضور همه مردم در تمامی صحنه ها باعث اقتدار بیشتر نظام اسلامی می شود.

وی بر اطلاع رسانی دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک اصل مهم و ضروری تأکید کرد و گفت: عزت امروز ملت ما وابسته به اقتدار نظام اسلامی است.

ماموستا خدایی با تاکید بر لزوم خدمت رسانی بهتر به مردم از سوی مدیران و مسئولان، گفت: مسئولان هیچ شانی جز خدمتگزاری به مردم ندارند و باید از تمامی ظرفیت‌های خود در راستای رفع مشکلات مردم استفاده کنند.

وی یادآور شد: تلاش در راستای رفع دغدغه‌ها و مشکلات اقتصادی مردم در شرایط فعلی یکی از ضرورت‌های اصلی و مهم است و مسئولان باید به آن توجه داشته باشند.

امام جمعه سنندج ارتباط و تعامل بین مردم و مسئولان را متذکر شد و بیان کرد: داشتن رفتار و گفتار صادقانه با مردم از سوی مدیران و مسئولان به عنوان یکی از سفارشهای مورد تاکید دین مبین اسلام باید مورد توجه قرار ‌گیرد.

وی در پایان ضمن اشاره به اهمیت کمک به افراد نیازمند و تلاش برای جلب رضای خدای متعال از سوی افراد مختلف مردم، گفت: شریک قائل شدن برای خدا، ضرر و زیان رساندن به دیگران، ظلم کردن به افراد یتیم و . . ‌. از جمله مسائلی است که ما به عنوان مسلمان نباید انجام دهیم.

این خبر رو هم ببینید

دلنوشته عبدالسلام كريمي در پي شهادت رئيس‌جمهوري اسلامي ايران و هيأت همراه

سقوط بالگرد حامل آيت‌الله رئيسي؛ خادم محبوب مردم ايران، دكتر امير عبدالهيان؛ ديپلمات نجيب، آیت‌الله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *