خانه / اجتماعی / امام جمعه سنندج: برگزاری جشن گلریزان بهترین سنت حسنه در کشورمان است

امام جمعه سنندج: برگزاری جشن گلریزان بهترین سنت حسنه در کشورمان است

سنندج – امام جمعه سنندج برگزاری جشن گلریزان در راستای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را بهترین نوع سنت‌های حسنه در کشورمان عنوان کرد.


ماموستا عبدالرحمان خدایی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه سنندج که در مسجد جامع این شهر و با حضور نمازگزاران برگزار شد، اظهار داشت: کمک به افراد نیازمند و تلاش در راستای رفع دغدغه‌های آنها یکی از نیازهای لازم و ضروری در جامعه اسلامی ماست.

وی با اشاره به برگزاری سنت حسنه جشن گل‌ریزان در کشورمان، یادآور شد: برگزاری این جشن با هدف آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد شد یکی از بهترین سنت‌های حسنه به شمار می‌رود.

امام جمعه سنندج ضمن تاکید بر لزوم مشارکت و همراهی همه اقشار جامعه در این جشن بسیار مهم، افزود: انتظار می‌رود که مردم استان کردستان نیز در جشن گل‌ریزان نیز همانند سایر صحنه‌های کمک به یکدیگر مشارکت و همراهی داشته باشند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود در خطبه‌های امروز نماز جمعه سنندج به آثار و برکات ماه مبارک رمضان اشاره کرد و افزود: انتظار می‌رود که همه اقشار جامعه در کشورمان بتوانند از آثار و برکات این ماه عزیز و پربرکت به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

ماموستا خدایی با بیان اینکه باید در جامعه و فضای عمومی شهرها و مناطق مختلف کشورمان رمضانی باشد، افزود: طاعت و عبادت خدای متعال و تلاش در راستای ترویج آموزه‌های دینی به ویژه در ایام ماه مبارک رمضان یکی از ضرورت‌های مهم برای جامعه اسلامی ماست.

وی همچنین به موضوع بسیار مهم وحدت و همدلی در کشورمان اشاره کرد و افزود: وجود همبستگی در کشور زمینه را به در راستای اقتدار و عزت بیشتر برای ملت ایران به همراه دارد و به همین دلیل نیاز است که در شرایط فعلی همه در کنار هم حضور داشته و از دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی ایران به بهترین شکل ممکن دفاع کنیم.

شناسه خبر : 23012

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 4 =