امام جمعه موقت سنندج: رمضان ماه امنیت پایدار و سلامت است/حفظ وحدت از اولاترین امور است

امام جمعه موقت سنندج خواستار انسجام همگانی در خصوص توجه به آداب و احکام ماه مبارک رمضان در جامعه شد

تاریخ انتشار : جمعه ۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۲۸
رمضان ماه امنیت پایدار و سلامت است/حفظ وحدت از اولاترین امور است
به گزارش خبرنگارسایت کرد نور از سنندج، “ماموستا سیداحسن حسینی” در خطبه‌های نماز جمعه این هفته با تبریک حلول ماه مبارک رمضان به همه مسلمانان جهان اظهار داشت: رمضان ماه امنیت پایدار و سلامت جامعه اسلامی و ماه عبودیت الهی و تقویت باورهای دینی و عقیدتی است.
وی افزود: در این ماه مبارک شاهد آداب و احکام ویژه‌ای هستیم که با رعایت این آداب سلامت فردی و اجتماعی مسلمانان ارتقا یافته و شاهد جامعه‌ای سالم و مترقی خواهیم بود.
امام جمعه موقت سنندج بر ضرورت توجه همگانی نسبت به رعایت آداب و احکام ماه مبارک رمضان تأکید کرد و افزود: حفظ وحدت اولاترین امور است و باید در تمامی امور انسجام و اتحاد داشته باشیم تا راه بر هرگونه تفرقه افکنی دشمنان مسدود شود.
ماموستا حسینی در بخشی دیگر از خطبه های نماز جمعه این هفته با تبریک هفته قوه قضاییه به کارکنان این نهاد انقلابی اظهار داشت: برقراری عدالت اجتماعی، حمایت از مظلومان و مستضعفان و مقابله با جرایم از جمله اموری است که قضات و نیروهای خدوم قوه قضاییه در کشور به نحو احسن در اجرای ان کوشیده‌اند.
وی افزود: قضات ایران اسلامی افرادی ساعی، خدوم و متدین بوده و با تمام توان برای احقاق حقوق مردم تلاش می‌کنند و یکی از پایه‌های اصلی امنیت و آرامش اجتماعی محسوب می‌شوند.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *