امام جمعه ی مسجد قبای بهاران: داعش و القاعده دشمنان همه بشریت هستند/اجماع مسلمانان در برابر گروه های تکفیری باید تشکیل شود

استکبار جهانی با حمایت از گروه‌های تکفیری علیه مسلمانان اعلام جنگ کرده و می‌خواهد مسلمانان را به جان همدیگر بیاندازند و به نوعی از آب گل‌آلود ماهی بگیرد

خلیل ادابی امام جمعه بهارانامام جمعه ی مسجد قبای بهاران سنندج توطئه‌های کشورهای غربی در منطقه به ویژه حمایت از گروه تکفیری داعش و دیگر گروه‌های تروریستی را محکوم کرد و وحدت را مهمترین سلاح مسلمانان عنوان کرد.
ماموستا خلیل آدابی، امام جمعه ی مسجد قبای بهاران در گفتگو با خبرنگار آوای امین در سنندج به دخالت آمریکا و حامیانش در ممالک اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: همانطوری که می دانیم استکبار جهانی می‌خواهد با ایجاد تفرقه و جنگ فرقه‌ای و مذهبی امکانات و منابع کشورهای اسلامی را غارت کند.
وی افزود: تسلط بر منابع خدادادی مسلمانان از جمله اهداف غایی دشمنان بوده و با هر گونه توطئه و نقشه‌ای می‌خواهند این توطئه شوم را عملیاتی کنند.
ماموستا آدابی تصریح کرد: استکبار جهانی با حمایت از گروه‌های تکفیری علیه مسلمانان اعلام جنگ کرده و می‌خواهد مسلمانان را به جان همدیگر بیاندازند و به نوعی از آب گل‌آلود ماهی بگیرد.
وی افزود: هوشیاری و بصیرت در برابر این توطئه‌ها امری مهم بوده و باید همواره مدنظر مسلمانان باشد چرا که وحدت مهمترین سلاح در برابر توطئه‌های تفرقه‌افکنانه است.
این عالم برجسته اهل سنت کردستان تصریح کرد: به فضل الهی روز به روز شاهد تقویت وحدت و انسجام مسلمانان در اقصی نقاط جهان هستیم و دشمنان چاره‌ای جز تسلیم در برابر آموزه‌های اسلامی ندارند.
ماموستا آدابی خاطر نشان کرد: دینی که نامش اسلام است و پیامبرش محمد مصطفی(ص) اشرف مخلوقات و الگوی بشریت است هیچ خدشه‌ای در آن راه ندارد و همه توطئه‌های دشمنان اسلام در عراق و دیگر کشورهای اسلامی به خودشان باز خواهد گشت.

این خبر رو هم ببینید

جایگاه ویژه شب نیمه شعبان از نظر اهل سنت/ قصیده‌خوانی و ذکر ادعیه در مساجد و منازل مردم کردستان

امام جمعه اهل سنت بیجار گفت: شب نیمه شعبان از نظر بزرگان و مشایخ اهل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *