خانه / اقتصادی / امیدمردم بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور/تمامی دستورات رهبری در دولت یازدهم اجرایی می شود

امیدمردم بزرگترین سرمایه اجتماعی کشور/تمامی دستورات رهبری در دولت یازدهم اجرایی می شود

خبرگزاری شبستان: معاون اول رییس جمهور گفت: هیچکدام از دستورات مقام معظم رهبری در دولت یازدهم بر روی زمین نمی ماند و اجرای آنها در اولویت این دولت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از سنندج، اسحاق جهانگیری، شامگاه گذشته (۴ خرداد) در جلسه شورای اداری کردستان در سنندج، گفت: قبل از روی کارآمدن دولت یازدهم فضاهای مختلفی از کشور ترسیم می شد و به عنوان نمونه عده ای آن را در دره سقوط می دانست، ولی امروز شاهد ایجاد آرامش و آسایش در کشور هستیم.
وی عنوان کرد: در دولت کنونی با توجه به اقدامات انجام شده کسی منتظر تغییرات سریع قیمت ها و تحریم های جدید علیه کشورمان نیست.
وی با بیان اینکه ثبات و آرامش هم در فضای اقتصای کشور و هم بین المللی ایجاد شده است، اظهارداشت: شرایط اقتصادی کشور نسبت به مهرماه ۹۲ بسیار بهتر شده به گونه ای که تورم ۴۰ درصدی به ۱۵ درصد رسیده است.
معاون اول رییس جمهور ادامه داد: بخش زیادی از اتفاقاتی که به آن اشاره شد نتیجه امیدی است که در مردم زنده شده است و لذا باید از این امید ایجاد شده حراست کنیم و اجازه ندهیم هیچ فردی آن را به یاس تبدیل کند.
جهانگیری خاطرنشان کرد: آشوب ها و درگیری های زیادی منطقه خاورمیانه را در برگرفته و ایران اسلامی  کانون ثبات و آرامش است.
وی بیان داشت: در شرایط کنونی و با توجه به آشوب هایی که در منطقه وجود دارد بزرگ ترین سرمایه اجتماعی کشور امید مردم است.
جهانگیری عنوان کرد: بسیاری از توطئه های که در منطقه اتفاق افتاده است با هدف آسیب رساندن به جمهوری اسلامی ایران بوده است.
معاون اول رییس جمهور به مذاکرات هسته ای اشاره کرد و گفت: زمانی که مذاکرات هسته ای را آغاز کردیم به پیچیده بودن و سخت بودن این مذاکرات آگاهی کامل داشتیم ولی با این وجود به توانایی تیم مذاکره کننده کشورمان و همچنین توان مردم ایران ایمان داشتیم.
جهانگیری موضوع جدی در مذاکره هسته ای را حرکت در راستای ترسیم کامل خطوط قرمز از سوی مقام معظم رهبری ذکر کرد و گفت: مقام معظم رهبری بارها تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان را تایید کردند.
وی اظهارداشت: هیچ دستوری از دستورات معظم له در دولت تدبیر و امید بر روی زمین نمی ماند و این دولت در راستای اجرای دستورات رهبری گام بر می دارد

شناسه خبر : 1565

این خبر رو هم ببینید

صف ها همه برای نان است/ هیوا محمدپور

مردم در صف ها تکه نانی را جستجو می کنند تا در این وضعیت بد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + بیست =