خانه / اقتصادی / امید کردستانی رئیس هیئت‌مدیره توئیتر شد + جزئیات دستمزد

امید کردستانی رئیس هیئت‌مدیره توئیتر شد + جزئیات دستمزد

پایگاه خبری-تحلیلی زریان؛ امید کردستانی که به‌عنوان رئیس هیئت‌مدیره توئیتر برگزیده‌شده یک حقوق سالیانه در کنار مقدار مشخصی از سهام دریافت خواهد کرد.

به گزارش زریان به نقل از خبرآنلاین، بیزینس من شماره ۱ نت اسکیپ، گوگل و حالا توئیتر قرار است سالیانه ۵۰ هزار دلار بر اساس حقوق تعیین‌شده مدیران در توئیتر به‌عنوان پایه حقوق دریافت کند.
شاید فکر کنید این رقم کم است اما با تعیین دو بلوک سهام ۸۰۰ و ۴۰۰ هزارتایی برای وی، اوضاع کاملاً متفاوت خواهد شد. به دلیل کم بودن پایه حقوق در نظر گرفته‌شده، این دو بلوک سهام به‌صورت دو پاداش جداگانه و منوط به تصویب هیئت‌مدیره به وی اهدا خواهد شد.
با توجه به قیمت حدود ۳۰ دلاری هر سهم توئیتر در بورس، رئیس هیئت‌مدیره جدید این شرکت از بابت ۸۰۰ هزار سهم حدود ۲۴ میلیون دلار و از بابت ۴۰۰ هزار سهم نیز بیش از ۱۲ میلیون دلار دریافت خواهد کرد، البته با شروط تعیین‌شده!
امید کردستانی متعهد شده است که به مدیران ارشد عضو برد اجرایی گزارش مستقیم دهد و بر اساس وظایفی که به وی محول شده باید سرویس‌های حرفه‌ای و تجاری را برای توئیتر مهیا سازد. استراتژی‌های کمپانی، ورود و خروج و مدیریت نیروهای نخبه برای کمپانی و مسئولیت‌های استراتژیک برای توسعه برنامه‌های توئیتر ازجمله وظایفی است که امید کردستانی باید انجام دهد.
مبلغ ۵۰ هزار دلار حقوق پایه بر اساس استانداردهای تعیین‌شده اداری در توئیتر تعریف‌شده و در هرزمانی ممکن است تغییر کند. همچنین سیاست‌های حقوقی توئیتر ازجمله مزایا، مرخصی و تعطیلات شامل حال وی می‌شود.
گفتنی است جک دورسی که هفته گذشته توسط سهامداران به سمت مدیر اجرایی / CEO به‌صورت دائمی/ Permanent برگزیده شد، پیشنهاد داد تا امید کردستانی رئیس هیئت‌مدیره / Cahirman یا رئیس برد اجرایی توئیتر شود.

شناسه خبر : 1477

این خبر رو هم ببینید

پرداخت تسهیلات کم‌بهره بنیاد برکت به طرح‌های صنایع دستی روستایی در کردستان

معاون صنایع دستی اداره‌کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کردستان از پرداخت تسهیلات کم‌بهره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =