خانه / اجتماعی / انتخابات ۱۴۰۰ آزمون بزرگی برای ملت ایران است/برگزاری انتخابات پرشور قدرت کشور را افزایش می‌دهد

انتخابات ۱۴۰۰ آزمون بزرگی برای ملت ایران است/برگزاری انتخابات پرشور قدرت کشور را افزایش می‌دهد

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان گفت: انتخابات ۱۴۰۰ آزمون بزرگی برای ملت ایران است، مشارکت حداکثری در این انتخابات قدرت داخلی و بین‌المللی کشور را افزایش می‌دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت از کردستان، ماموستا راستی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو اظهار کرد: انتخابات در کشور ما فرصت بسیار بزرگ است که نباید از دست برود.

وی با اشاره به اینکه  شرکت در انتخابات واجب و تعیین سرنوشت در قالب برگزاری انتخابات ریشه در قرآن و حدیث دارد گفت: بایدهمه کسانی‌که شرایط رأی دادند را دارند در ۲۸ خردادماه امسال پای صندوق‌های رأی‌گیری حاضر شوند و از بین اصلح‌ها اصلح‌ترین را برای زمامداری دولت‌ آینده انتخاب کنند.

عضو شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت تصریح کرد: امروز دشمنان نظام از هر فرصتی برای ضربه‌زدن به انقلاب الهی ملت ایران استفاده می‌کنند سال‌های سال است به بهانه‌های مختلف سعی در بی‌اعتماد کردن مردم نسبت به نظام و کمرنگ‌کردن حضور مردم در عرصه‌های سرنوشت‌ساز را دارند اما به لطف و برکت الهی و بصیرت ملت ایران دشمنان همواره محکوم به شکست بوده‌اند.

ماموستا راستی با تاکید براینکه حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی  بیانگر رشد اجتماعی و سیاسی جامعه است، اذعان کرد: امروز نگاه دنیا به انتخابات ۲۸ خرداد ایران دوخته است این آزمون بزرگ دیگری برای ملت ماست و قطعا این مردم هستند که پیروز این میدان خواهند بود.

وی به رسالت مسئولان و نامزدهای انتخاباتی هم گریزی زد و گفت:‌ مسئولان باید با تلاش زمینه برگزاری انتخابات پرشور و بدون دغدغه را برای ملت فراهم سازند و نامزدهای انتخاباتی هم با دادن وعده‌های قابل عمل شور و شوق انتخابات را فراهم سازند.

شناسه خبر : 24764

این خبر رو هم ببینید

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی در کردستان افتتاح شد

ستاد مرکزی انتخاباتی آیت الله رییسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری؛ ذیل عنوان شورای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =