انتقاد بیل کلینتون از حماس: چرا «اسرائیل» را مجبور به قتل‌عام غیرنظامیان می‌کنید؟!!

رئیس جمهور اسبق آمریکا در واکنش به قتل‌عام وحشیانه غیر نظامیان فلسطینی از سوی رژیم‌ صهیونیستی، حماس را مورد انتقاد قرار داد و گفت: چرا اسرائیل را مجبور به کشتار غیرنظامیان می‌کنید؟
 

 
بیل کلینتون، رئیس جمهور اسبق آمریکا امروز به جنگ نابرابر رژیم صهیونیستی و فلسطینیان ساکن غزه واکنش جالبی نشان داده است. وی ضمن حمایت از جنایات این رژیم، حماس را مورد انتقاد قرار داده و گفته، چرا اسرائیل را مجبور می کنید مردم غیرنظامی را قتل عام کند.
به نوشته جروزالم‌پست، کلینتون این را هم گفته که «نتانیاهو می‌تواند و باید آتش بس را قطعی کند تا بدین ترتیب آرامش را به خاورمیانه بازگرداند.»
کلینتون همچین تصریح کرد، «اسرائیل با مخالفت خود با قطعی کردن صلح  نزد افکار عمومی جهان خود را منزوی می‌کند.» وی که با شبکه خبری ان‌دی‌تی‌وی سخن می‌گفت افزود: «فقدان یک توافقنامه صلح پایدار بین اسرائیل و فلسطینیان باعث خواهد شد انزوای اسرائیل در دنیا باز هم ادامه یابد.»
امروز پنج‌شنبه،‌ 10 روز از حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به باریکه غزه می‌گذرد و آخرین گزارش‌ها حاکی است نزدیک به 230 نفر از فلسطینیان به شهادت رسیده‌اند. سازمان ملل چند روز پیش اعلام کرد 77 درصد قربانیان غزه را غیرنظامیان تشکیل می‌دهند. دولت آمریکا و انگلیس نیز در واکنش به جنگ جاری در غزه از رژیم صهیونیستی حمایت کرده‌اند. دیروز حتی خبر رسید آمریکایی‌ها 621 میلیون دلار به ارتش رژیم صهیونیستی کمک می‌کنند.

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *