خانه / اجتماعی / انتقاد شدید عضو هیئت رئیسه مجلس از تبعیض در آذربایجان غربی مدیران آذربایجان غربی در برابر نگاه متعالی نظام ایستاده اند

انتقاد شدید عضو هیئت رئیسه مجلس از تبعیض در آذربایجان غربی مدیران آذربایجان غربی در برابر نگاه متعالی نظام ایستاده اند

سرویس آذربایجان غربی- عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از تبعیض در آذربایجان غربی، گفت: مدیران آذربایجان غربی در برابر نگاه متعالی نظام ایستاده اند

به گزارش خبرنگار کردپرس، « محمد قسیم عثمانی» در چهارمین  جلسه شورای اداری شهرستان بوکان که با حضور «رحیم میدانی» معاون آبفای وزارت نیرو برگزار شد اظهار داشت: دولت یازدهم در بدترین شرایط سکان مدیریت کشور را به‌دست گرفت و با میراث بدی مانند تورم ۴۰ درصدی مواجه بود و در حالی که شرایط پیچیده تر  از گذشته بود، دولت توانست اقتدار کشور و نظام را حفظ کند.
نماینده بوکان در ادامه ضمن اشاره به وجود کمبودهایی در این شهرستان، افزود:  نارضایتی مردم از کمبودها نیست چرا که  مردم، بحران در کشور و محدود شدن منابع به علت تحریم‌های ظالمانه نظام سلطه را درک می کنند.
عثمانی تصریح کرد:تبعیض، بی عدالتی برای مردم قابل درک نیست  که در استان ما موج می‌زند و چهار شهر جنوب استان میاندوآب، بوکان، شاهیندژ و تکاب به شدت مورد بی‌مهری مسئولان استانی قرار می‌گیرند و شاید یکی از دلایل آن مسافت و یا فاصله با مرکز استان باشد که سخت باشد برای آنها که به جنوب استان سفر کنند.
عضو هیئت رئیسه مجلس  بیان کرد: اگر این چهار شهرستان با دیگر شهرستانهای استان مقایسه شود انگار که در دو استان متفاوت قرار دارند و این تفاوتها را مردم به صورت عینی لمس می کنند و این  بی‌مهریها مردم را آزار مردم می دهد.
وی افزود: نظام جمهوری اسلامی ما که متعلق به تمام مردم است ، نگاهی  متعالی و متوازن و به صورت برابر به مردم دارد، ولی متأسفانه مدیران استان آذربایجان غربی در بعضی موارد برخلاف نگاه نظام، در مقابل این نگاه متعالی نظام ایستاده‌اند و نگاه نابرابری نسبت به این استان دارند که سبب برخی نارضایتی در بین مردم شده است.
وی خاطر نشان کرد: مردم با خودشون فکر می کنند اگر امکانات نیست، چرا سیستم تصفیه خانه فلان شهر استان در سه ماه به پایان می رسد و اما سیستم فاضلاب بوکان بعد از شش ماه هنوز مشاور آن مشخص نشده است . این نشان می دهند که مدیران نگاه نقطه ای دارند و مدیر استان نیستند و مدیر بخشی از استان هستند و این به نظام و کشور لطمه می زنند.
عثمانی تصریح کرد: به نظر من آنها در مقابل مردم قرار نگرفته‌اند بلکه در مقابل نگاه متعالی نظام قرار گرفته‌اند و نمی‌توانند آرمان‌های نظام و انقلاب را به درستی عملیاتی کنند./
 
 
کد مطلب: ۱۱۲۷۳۲  |  تاريخ: ۱۳۹۵/۶/۶  |  ساعت: ۱۱ : ۱۶

شناسه خبر : 6607

این خبر رو هم ببینید

انتخابات ١۴٠٠ آزمونی برای تولد دوباره شوراها/عبدالسلام معروفی

دستگیری ها، انحلال ها و بازداشت ها و از طرف دیگر مشکلات اقتصادی و اجتماعی، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + نه =