خانه / اجتماعی / انتقام جوئي از معلم خصوصي در صفحات اجتماعی !!!

انتقام جوئي از معلم خصوصي در صفحات اجتماعی !!!

فردي که با انتشار تصاوير منافی عفت  و هتک حيثيت معلم خصوصي اش در یکی از صفحات اجتماعی قصد انتقام جوئي از وي را داشت توسط ماموران پليس فتاي شهرستان قائمشهر شناسائي و دستگير شد.

به گزارش خبرنگار ما ، سرهنگ محمد رضا قدمي فرمانده انتظامي شهرستان قائم شهر گفت: در پي شکايت فردي به نام ” سارا . ب ” مبني بر اينکه شخص يا اشخاصی با ايجاد صفحه اي با نام وي در یکی از صفحات اجتماعی اقدام به قرار دادن عکس شخصی ، شماره همراه موجب ايجاد مزاحمت و هتک حيثيت وي شدند موضوع در دستور کار کارآگاهان پليس فتا شهرستان قائمشهر قرار گرفت .
وی افزود: پس ار انجام تحقيقات فنی و پليسی ماموران موفق شدند متهم به نام ” پيمان . الف ” را شناسايي و با هماهنگی مراجع قضائي در اقدامي غافلگيرانه وي را دستگير کنند.
سرهنگ قدمي در ادامه تصريح کرد: متهم به مدت ۶ سال به عنوان معلم خصوصي شاکی بوده است ولي و به دليل اختلافات خانوادگی پيش آمده عکس و شماره تلفن وی را در سايت اجتماعي فيس بوک قرار داده تا از وي انتقام بگيرد.
وی با اشاره به اينکه متهم پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شد،خطاب به کاربران سايتهاي مجازي هشدار داد: مراقب عكسها و تصاوير خصوصي خود بوده و به هيچ عنوان عكسهای شخصی و خانوادگی خود را در شبکه های اجتماعی يا در اختيار ديگران قرار ندهند.

شناسه خبر : 8459

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =