خانه / اجتماعی / انجام ۲ هزار بازرسی از بازار کردستان‌  

انجام ۲ هزار بازرسی از بازار کردستان‌  

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان با بیان اینکه این بازرسی‌ها منجر به تشکیل ۱۴۸ پرونده در کل استان شده است، گفت: در این زمینه متخلفان با جریمه نقدی مواجه شده‌اند.
 

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان از انجام ۲ هزار بازرسی در این استان و جریمه ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومانی متخلفان خبر داد.
         
پیمان اسراری به بیان موارد نظارت و بازرسی صورت گرفته توسط این سازمان طی یک هفته گذشته پرداخت.
وی اظهار کرد: در این مدت و بنا به گزارش بازرسان سراسر استان یک‌هزار و ۹۷۶ مورد بازرسی در سطح استان کردستان توسط پرسنل مرتبط انجام شده است.
اسراری افزود: در مجموع این پرونده‌ها، متخلفان به میزان ۲۴۷ میلیون و ۶۳۸ هزار و ۶۲۵ ریال جریمه شده‌اند.
وی با بیان اینکه تعداد کل تخلف کشف شده در یک هفته گذشته ۱۵۹ مورد بوده است گفت: در برخی پرونده‌ها، بیش از یک فقره تخلف وجود داشته است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان همچنین تعداد کل گزارشات مردمی واصله به این سازمان را ۸۵ مورد اعلام کرد و افزود: در این خصوص ۲۵ شکایت منجر به تشکیل پرونده شده است.
اسراری در ادامه با ابراز رضایت از شرایط کنونی بازار، آن را آرام و باثبات دانست و گفت: طی چند ماه گذشته شاهد کاهش میانگین قیمت‌ها به میزان ۵ تا ۱۰ درصد بوده‌ایم.
وی با بیان اینکه در حال حاضر انتظارات تورمی در سطح بازار وجود ندارد ابراز امیدواری کرد با اتخاذ تدابیر لازم، زمینه رفاه بیش از پیش شهروندان کردستانی و برخورداری از بازاری آرام و بدون تلاطم فراهم شود.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در پایان اظهار کرد: شماره تلفن‌ 124 و همچنین خود سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرکز استان و ادارات این سازمان در شهرستان‌ها آماده دریافت گزارش‌ها و شکایات مردم هستند.
 

شناسه خبر : 9909

این خبر رو هم ببینید

اراضی ملی؛ معضلی که دست از سر سقزی ها بر نمی دارد

اراضی ملی یا تداخل مالکیت اراضی داخل محدوده یا روستاهای شهرستان سقز، معضلی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =