خانه / اجتماعی / انفجار در کانی دینار مریوان سه کشته و زخمی برجا گذاشت

انفجار در کانی دینار مریوان سه کشته و زخمی برجا گذاشت

سنندج-دیروز سه شنبه بر اثر انفجار شی نامعلومی در یک تعمیرگاه مکانیکی در شهر کانی دینار مریوان یک نفر کشته و دو نفر نیز به شدت زخمی شدند

به گزارش خبرگزاری کردپرس در این حادثه که حوالی ساعت ۱۰ صبح دیروز سه شنبه ۲۰ مرداد ماه در تعمیرگاه جلوبندی سازی استاد کاری به نام «رحمان قطبی» در شهر کانی دینار اتفاق افتاد استاد کار ۳۷ ساله بر اثر شدت انفجار در دم کشته شد و شاگرد ۱۳ ساله وی به نام «رامین باسامی» به همراه مشتری مغازه به نام «شیرزاد خوشبینی» بر اثر شدت جراحات وارده به بیمارستان بوعلی مریوان منتقل شدند.
فرمانده انتظامی مریوان در این ارتباط اظهار داشت: این انفجار بر اثر دستکاری شی نامعلومی توسط شاگرد تعمیرکار روی داده است که در روزهای آینده با بررسی جزئیات، نتایج مشخص خواهد شد.
سرهنگ حجت الله پرویزی افزود: شاگرد این تعمیرکار به علت پارگی شکم و بازو، مورد عمل جراحی قرار گرفته است و مشتری این تعمیرگاه نیز بر اثر شدت جراحات وارده در وضعیت نامناسبی به سر می برد.
وی تصریح کرد: این حادثه با توجه به گفته مصدومین حادثه بر اثر دستکاری وسیله ای توسط شاگرد تعمیرکار که هنوز مشخص نیست چه وسیله ای بوده است روی داده اما با اعزام نیروهای متخصص تسلیحات و خنثی کنندگان به محل، نمونه برداری های لازم انجام شده که به زودی با بررسی های بیشتر نتیجه اعلام می شود.
 
 
کد مطلب: ۸۹۵۱۷  |  تاريخ: ۱۳۹۴/۵/۲۱  |  ساعت: ۱۰ : ۵۹

شناسه خبر : 7401

این خبر رو هم ببینید

رکورد سه استان کُردنشین در تورم آبان ماه / جایگاه اول و دوم تورم نقطه به نقطه آبان ماه به نام کرمانشاه و کردستان ثبت شد

کرمانشاه و کردستان در تورم نقطه به نقطه منتهی به آبان ماه رکورد زدند و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 14 =