خانه / سیاسی / ایجاد فضای تعاملی و همکاری مشترک راه حل رفع مشکلات کردستان است

ایجاد فضای تعاملی و همکاری مشترک راه حل رفع مشکلات کردستان است

سنندج – نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی، ایجاد فضای تعاملی و همکاری مشترک راه حل رفع مشکلات کردستان عنوان کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سید مهدی فرشادان، وی در جلسه شورای اداری شهرستان کامیاران با بیان اینکه هیچگاه در مسایل اجرایی و انتصابات استان خارج از وظایف قانونی خود ورود پیدا نخواهم کرد، گفت: استفاده از ابزار قانونی نظارت برای دفاع از حقوق مردم را وظیفه خود دانسته و با قاطعیت از این اهرم قانونی استفاده خواهم کرد.
سید مهدی فرشادان با اشاره به بازدید خود از روند ساخت درمانگاه تامین اجتماعی این شهر اظهار امیدواری کرد با ورود این درمانگاه به چرخه خدمت رسانی به مردم، وضعیت شاخص های بهداشتی درمانی کامیاران ارتقا یابد.
وی افزود: تمام توان مدیران و کارکنان سیستم اجرایی بایستی در مسیر برداشتن باری از روی دوش مردم و خدمت رسانی به آنان باشد که امیدواریم این مهم در کامیاران محقق شود.
نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی با تشویق مدیران صادق و کارآمد شهرستان به تداوم خدمتگزاری به مردم، از حمایت همه جانبه نمایندگان مردم از این مدیران تاکید کرد و افزود: طبیعی است کسانی که پیگیر تحقق مطالبات مردم نباشند نبایستی در رده های مدیریتی استان قرار گیرند.
وی بیان کرد: با استفاده از ابزارهای نظارتی که قانون در اختیار نمایندگان ملت برای پیگیری مطالبات مردم قرار داده است بر عملکرد مدیران نظارت کرده و در این خصوص خود را موظف به گزارش دهی به مردم حوزه های انتخابیه می دانم.
نماینده مردم سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس دهم در ادامه با اشاره به برخی مشکلات زیربنایی در شهرستان کامیاران راه حل رفع این مشکلات را در تعامل با دولتمردان دانست و گفت: به تحقق وعده ها و تعامل با دولت امیدوار هستیم.
وی تنش زدایی، ایجاد فضای تعاملی، توجه به امر خطیر مشورت و اعتماد به یکدیگر را نیاز امروز استان کردستان برای پشت سرگذاشتن مشکلات عنوان کرد و افزود: البته که این مهم با اجبار و تحمیل به وجود نخواهد آمد اما نباید فراموش کرد که قرار گرفتن در نقطه مقابل این فضای سازنده آثار ناخوشایندی برای استان و بخصوص مردم به همراه دارد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس دهم در پایان با بیان اینکه هیچگاه در مسایل اجرایی و انتصابات استان خارج از وظایف قانونی خود ورود پیدا نخواهم کرد، تاکید کرد: استفاده از ابزار قانونی نظارت برای دفاع از حقوق مردم را وظیفه خود دانسته و با قاطعیت از این اهرم قانونی استفاده خواهم کرد.

شناسهٔ خبر: ۳۶۹۷۹۷۶ – چهارشنبه ۹ تیر ۱۳۹۵ – ۱۲:۱۶
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 13033

این خبر رو هم ببینید

استاندار کردستان: لزوم نوسازی در مدیریت کردستان/مسئولان به سمت عملگرایی بروند

استاندار کردستان با تأکید بر نوسازی در مجموعه مدیریت استان گفت: نباید شایسته گزینی فدای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + 6 =