این خبر تکمیل می شود تیراندازی در صحن غربی حرم امام(ره) / یک تروریست خود را منفجر کرد

ری- یک تروریست پس از تیراندازی در نزدیکی حرم امام (ره) خود را منفجر کرد ماموران امنیتی تاکنون یک نفر را در خصوص این حمله تروریستی دستگیر کرده اند.

شناسهٔ خبر: 3998026 – چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ – ۱۱:۲۲
به گزارش خبرنگار مهر، لحظاتی قبل تیراندازی در اطراف حرم امام خمینی (ره)  سبب محبوس شدن زائران حرم در جهت حفظ امنیت شده است.
 
شنیده‌ها حاکیست دقایقی قبل یک مهاجم تیرانداز با ورود به صحن غربی حرم مطهر اقدام به تیراندازی کرده و تاکنون آمار مجروح شدن ۲ نفر قطعی است.
 
لحظاتی قبل چهار دستگاه آمبولانس و یک اتوبوس آمبولانس وارد حرم امام (ره) شد.
 
متروی حرم مطهر توسط عوامل امنیتی بسته شده است و ماموران امنیتی عبور و مرور مردم را با دقت تحت نظر دارند. گفته می شود تروریستها از درب غربی وارد حرم شده اند.
 
طبق آخرین شنیده ها یک نفر از ترویستهای انتحاری خود را منفجر کرده است و ماموران انتظامی موفق به هلاکت یکی از تروریستها شده اند. یک زن نیز دقایقی قبل توسط ماموران امنیتی دستگیر شد.
 
یکی از مهاجمان پس از تیراندازی خود را مقابل بانک کشاورزی با استفاده از نارنجک منفجر کرده است. اوضاع حرم در حال حاضر تحت کنترل است.
 
به گفته شاهدان عینی تعداد مهاجمان سه یا چهار نفر بوده است.
 
بر اساس مشاهدات افراد حاضر در محل  یکی از تروریست ها پس از اینکه گلوله‌هایش تمام می‌ شود سلاح خود را به زمین گذاشته و به سمت حرم امام دویده و  نزدیک بانک کشاورزی حرم امام خود را منفجر می‌کند.
 
صبح امروز نیز طبق گزارش منابع آگاه جلیقه ای انفجاری در اطراف حرم امام(ره) کشف و خنثی شد.
 
طبق بررسی خبرنگار مهر مستقر در حرم، یک نفر که کارگر فضای سبز منطقه بوده در این حادثه جان خود را از دست داده و حداقل شش نفر مجروح شده اند.
 
یک منبع انتظامی حاضر در حرم مطهر در گفتگو با مهر اظهارداشت: در حال حاضر امنیت کامل در حرم برقرار است و نیروهای یگان ویژه بر منطقه اشراف کامل دارند.
 
هم اکنون نیروهای امنیتی در اطراف حرم حضور دارند و از تردد در این منطقه و فیلمبرداری و عکسبرداری خبرنگاران جلوگیری می کنند.
 
این خبر تکمیل می شود…..

این خبر رو هم ببینید

دستگیری یکی از سرکردگان داعش در حومه رقه

نیروهای دموکراتیک سوریه یکی از فرماندهان داعش را در حومه رقه دستگیر کردند. به گزارش …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *