خانه / ورزشی / باخت پر حاشیه بسکتبالیست‎های کُردستانی در خانه

باخت پر حاشیه بسکتبالیست‎های کُردستانی در خانه

تیم بسکتبال ایستک کردستان در جریان هفته شانزدهم لیگ دسته اول باشگاه های کشور بازی را به هیات بسکتبال قم واگذار کرد.

به گزارش کُردتودی،  تیم بسکتبال ایستک کُردستان که در هفته‌های اخیر پیروزهای خیره کننده‌ای در برابر حریفان قدرتمند خود داشت، روز جمعه در کمال ناباوری تماشاچیان پر شور سنندجی بازی را به حریف قمی خود واگذار کرد.
این بازی که همانند دیدارهای دیگر ایستک کُردستان حمایت بیش از ۳ هزار تماشاچی سنندجی را داشت، از همان دقایق آغازین به دلیل تشویق های ممتد تماشاچیان ، سنگ اندازی کادر فنی تیم هیات بسکتبال قم در جریان بازی نیز ادامه پیدا کرد و پس از قطع چندین باره بازی توسط مربی تیم قم، در پایان از سوی هیات داوران مربی تیم هیات بسکتبال قم از بازی اخراج شد.
اشتباهات داوری در طول این بازی بر کیفیت ارایه بازی توسط دو تیم تاثیرات بسیاری گذاشت و بارها اعتراضاتی از سوی کادر فنی دو تیم به ویژه تیم ایستک صورت گرفت.
کوارتر نخست این بازی با نتیجه مساوی ۲۱ به ۲۱ به اتمام رسید اما کوارتر دوم را تیم هیات بسکتبال قم با نتیجه ۴۱ به ۳۵ به نفع خود به پایان رسید.
در کوارتر سوم شاگردان سیامک ویسی اختلاف امتیازی را کاهش دادند و در نهایت این کوارتر با نتیجه ۵۲ به ۴۹ به نفع تیم هیات بسکتبال قم به پایان رسید.
کوارتر چهارم را می توان اوج اشتباهات داوری و اعتراضات تماشاچیان کردستانی و کادر فنی تیم ایستک نامید که متاسفانه اشتباهات داوری موجب شد که در دقایق پایانی این بازی بازیکنان کردستانی تمرکز خود را از دست داده و در نهایت بازی را با نتیجه ۷۱ به ۶۴ به حریف قمی خود واگذار کنند.تیم ایستک کردستان در روز جمعه ۳۰ بهمن ماه در هفته هفدهم این مسابقه ها میهمان تیم صدرنشین کاله مازندران خواهد بود.کد خبر : 13569  شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ | ۰۸:۳۳لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 10685

این خبر رو هم ببینید

مدیرکل ورزش و جوانان و رئیس هیئت تکواندوی کردستان همچنان بر روی شیاپ چانگ؛ انتخابات هیئت تکواندوی استان کردستان به راند سوم کشید

سنندج–علیرغم اینکه دوره ریاست فرزین لطف پوری درهیئت تکواندوی کردستان از۱۸ اسفند سال۹۶ به اتمام …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × یک =