خانه / اجتماعی / بازديد كارگروه تخصصي مديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو از تاسيسات آبفا كردستان

بازديد كارگروه تخصصي مديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو از تاسيسات آبفا كردستان

اعضاء كارگروه تخصصي مديريت بحران و پدافند غير عامل شركت هاي مادر تخصصي وزارت نيرو روز چهارشنبه ۲۱ خرداد ماه سال جاري از تاسيسات شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان بازديد نمودند.
 

 
به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان ، اعضاء كارگروه تخصصي مديريت بحران و پدافند غير عامل وزارت نيرو طي دو روز حضور در كردستان با مديران شركت آبفا استان كردستان نشستي برگزار و پس از آن از تصفيه خانه آب شرب شهر سنندج ، طرح تله متري ، آزمايشگاه مركزي استان و همچنين تصفيه خانه شماره ۲ شهر سنندج بازديد كردند و از نزديك در جريان تلاش و زحمات همكاران شركت قرار گرفتند.
در اين بازديد مهندس عليرضا تخت شاهي رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت آبفا كردستان بر ضرورت و حساسيت  اجراي برنامه هاي پدافند غيرعامل تاكيد نمود و گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته در حوزه مديريت بحران و پدافند غير عامل توسط شركت را ارايه نمود و اظهار داشت : با توجه به تاكيدات مقام معظم رهبري بر توجه به مباحث مديريت بحران و پدافند غير عامل بايستي اقدامات بيشتري در اين راستا صورت پذيرد و در كليه پروژه ها و طرح هاي حساس موارد پدافندي بصورت ويژه ديده شود .
مهندس تخت شاهي در ادامه ابراز اميدواري كرد تا با حمايت وزارت نيرو و استانداري كردستان اعتبارات ويژه اي به اين حوزه اختصاص يابد و حضور اين كارگروه تخصصي در استان زمينه اين تعامل و همكاري را فراهم نمايد.
در ادامه مهندس جعفرزاده مديركل دفتر مديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو بر توجه بيشتر به دستورالعمل ها و آيين نامه هاي مرتبط با اين حوزه تاكيد نمود و هدف از اين بازديد را بررسي مشكلات و چالشها و احصاء آنها در حوزه مديريت بحران و پدافند غيرعامل بيان نمود و لزوم همكاري بيشتر استانداري و دستگاههاي نظارتي در اين خصوص را خواستار شد .
در اين بازديد اعضاء كارگروه تخصصي مديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو از توجه جدي شركت آبفا كردستان به مباحث پدافندي اظهار تشكر نمودند و از مدير عامل و دست اندركاران اين حوزه قدرداني كردند .  

شناسه خبر : 9013

این خبر رو هم ببینید

اراضی ملی؛ معضلی که دست از سر سقزی ها بر نمی دارد

اراضی ملی یا تداخل مالکیت اراضی داخل محدوده یا روستاهای شهرستان سقز، معضلی است که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 7 =