بازديد كارگروه تخصصي مديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو از تاسيسات آبفا كردستان

اعضاء كارگروه تخصصي مديريت بحران و پدافند غير عامل شركت هاي مادر تخصصي وزارت نيرو روز چهارشنبه 21 خرداد ماه سال جاري از تاسيسات شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان بازديد نمودند.
 

 
به گزارش روابط عمومي و آموزش همگاني شركت آب و فاضلاب شهري استان كردستان ، اعضاء كارگروه تخصصي مديريت بحران و پدافند غير عامل وزارت نيرو طي دو روز حضور در كردستان با مديران شركت آبفا استان كردستان نشستي برگزار و پس از آن از تصفيه خانه آب شرب شهر سنندج ، طرح تله متري ، آزمايشگاه مركزي استان و همچنين تصفيه خانه شماره 2 شهر سنندج بازديد كردند و از نزديك در جريان تلاش و زحمات همكاران شركت قرار گرفتند.
در اين بازديد مهندس عليرضا تخت شاهي رئيس هيئت مديره و مدير عامل شركت آبفا كردستان بر ضرورت و حساسيت  اجراي برنامه هاي پدافند غيرعامل تاكيد نمود و گزارشي از فعاليت هاي صورت گرفته در حوزه مديريت بحران و پدافند غير عامل توسط شركت را ارايه نمود و اظهار داشت : با توجه به تاكيدات مقام معظم رهبري بر توجه به مباحث مديريت بحران و پدافند غير عامل بايستي اقدامات بيشتري در اين راستا صورت پذيرد و در كليه پروژه ها و طرح هاي حساس موارد پدافندي بصورت ويژه ديده شود .
مهندس تخت شاهي در ادامه ابراز اميدواري كرد تا با حمايت وزارت نيرو و استانداري كردستان اعتبارات ويژه اي به اين حوزه اختصاص يابد و حضور اين كارگروه تخصصي در استان زمينه اين تعامل و همكاري را فراهم نمايد.
در ادامه مهندس جعفرزاده مديركل دفتر مديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو بر توجه بيشتر به دستورالعمل ها و آيين نامه هاي مرتبط با اين حوزه تاكيد نمود و هدف از اين بازديد را بررسي مشكلات و چالشها و احصاء آنها در حوزه مديريت بحران و پدافند غيرعامل بيان نمود و لزوم همكاري بيشتر استانداري و دستگاههاي نظارتي در اين خصوص را خواستار شد .
در اين بازديد اعضاء كارگروه تخصصي مديريت بحران و پدافند غيرعامل وزارت نيرو از توجه جدي شركت آبفا كردستان به مباحث پدافندي اظهار تشكر نمودند و از مدير عامل و دست اندركاران اين حوزه قدرداني كردند .  

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *