خانه / سیاسی / بالندگی ایران اسلامی دراستمرار پاسخگویی به آرمان های انقلاب است

بالندگی ایران اسلامی دراستمرار پاسخگویی به آرمان های انقلاب است

سنندج- رییس سازمان برنامه و بودجه کردستان عنوان کرد:بالندگی نظام اسلامی ایران در استمرار پاسخگویی به آرمان های انقلاب و حضور مردم در صحنه های مختلف است.

بهرام نصراللهی زاده ظهر امروز دوشنبه در مراسم جشن انقلاب دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان که در تالار مولوی دانشگاه کردستان برگزارشد، گفت: برگزاری چنین برنامه هایی موجب یادآوری خاطرات باشکوه مبارزات انقلاب اسلامی می شود.
وی با اشاره به اینکه انقلاب ما از جهات مختلفی با سایر انقلاب های دنیا متمایز است، عنوان کرد: انقلاب اسلامی ایران داعیه ایجاد نظامی برپایه دین را داشت که چنین مسئله ای در سایر انقلاب های دنیا وجود نداشته است.
وی اظهارداشت: خوشبختانه بعد از گذشته حدود چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی ایران شاهد توسعه و پیشرفت های چشمگیری در عرصه های مختلف هستیم.
رییس سازمان برنامه و بودجه کردستان بیان کرد: همگان به این مهم واقف اند که بالندگی نظام اسلامی در استمرار پاسخگویی به آرمان ها و شعار های انقلاب اسلامی است.
نصراللهی زاده با اشاره به اینکه استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی از شعارهای اصلی انقلاب اسلامی ما است، ادامه داد: این شعار خمیر مایه نظام اسلامی ایران را تشکیل داده است و آزمون جدی جامعه ما هم پاسخگویی به این شعار است.
وی عنوان کرد: دو ماه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در ۲۲ بهمن سال ۵۷ نخستین همه پرسی برای انتخاب شکل و چارچوب نظام برگزار شد که این اتفاق تاکنون در هیچ انقلابی در دنیا رخ نداده بود.
وی بیان کرد: در سایر انقلاب های دنیا به صورت کاریزماتیک رهبران فکری انقلاب را اداره می کنند و بعد ازگذشت چند سال اقدام به انتخاب چارچوب نظام جدید می کنند.
رییس سازمان برنامه و بودجه کردستان گفت: ادامه حیات نظام ما منوط به تقویت و نهادینه کردن حضور مردم در صحنه های مختلف است.

شناسهٔ خبر: ۳۸۹۸۶۴۶ – دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ – ۱۳:۰۸

شناسه خبر : 12263

این خبر رو هم ببینید

بلومبرگ: سرکردۀ جدید داعش در استانبول دستگیر شد

روزنامۀ بلومبرگ از قول مقامات ترکیه مدعی شد، سرکردۀ جدید داعش در استانبول توسط پلیس …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + 9 =