خانه / ورزشی / بانوان فوتسالیست کردستانی آماده حضور در لیگ دسته دوم کشور می‌شوند  

بانوان فوتسالیست کردستانی آماده حضور در لیگ دسته دوم کشور می‌شوند  

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان از آمادگی بانوان فوتسالیست کردستانی برای حضور در پیکارهای لیگ دسته دوم باشگاه‌های کشور خبر داد.
 

حامد جولایی اظهار کرد: مسابقات فوتسال لیگ دسته دوم بانوان باشگاه‌های کشور با حضور ۱۸ تیم در ۲ گروه چهار تیمی و ۲ گروه پنج تیمی در چهار منطقه و به صورت متمرکز در ۲ دور رفت و برگشت برگزار می‌شود.
وی افزود: تیم‌های فوتسال بانوان پیروزی کامیاران و شهرداری قروه به عنوان نمایندگان استان کردستان در این مسابقات حضور دارند که بر این اساس پیروزی کامیاران با تیم‌های نکا مازندران، قم و اصفهان هم گروه است و تیم‌های شهرداری قروه، شهرداری خرم‌آباد، پرنیان رودسر گیلان و شهرداری مراغه نیز در دیگر گروه چهار تیمی این رقابت‌ها قرار گرفته‌اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: تیم پیروزی کامیاران در مسابقات دور رفت که به میزبانی تیم فوتسال نکای مازندران برگزار شد، به یک پیروزی با نتیجه ۶ بر ۴ برابر نماینده قم، تساوی ۳ – 3 مقابل اصفهان و شکست با نتیجه ۲ بر ۵ برابر نکای مازندران دست یافته است.
جولایی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در این گروه هر چهار تیم یک برد، یک تساوی و یک شکست را کسب کرده‌اند، با امتیاز مشابه چهار به انتظار بازی‌های دور برگشت که به میزبانی شهرستان کامیاران ۱۰ اسفند ماه‌جاری برگزار می‌شود، هستند تا تکلیف ۲ تیم برتر صعود کننده از این گروه مشخص شود.
وی تصریح کرد: تیم شهرداری قروه نیز در گروه خود به یک پیروزی با نتیجه ۷ بر ۳ در مقابل شهرداری خرم‌آباد، تساوی ۴ – 4 با تیم فوتسال بانوان شهرداری مراغه و شکست ۳ بر ۶ برابر پرنیان رودسر گیلان دست یافته است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان افزود: دور رفت و برگشت این رقابت‌ها در حالی به میزبانی شهرستان مراغه برگزار می‌شود که در این گروه پرنیان رودسر گیلان با ۹ امتیاز صدرنشین است.
جولایی خاطرنشان کرد: شهرداری قروه و شهرداری مراغه با کسب چهار امتیاز در رده‌های دوم و سوم قرار دارند و شهرداری خرم‌آباد بدون کسب امتیاز چهارم است.
وی در پایان اظهار کرد: پس از اتمام مرحله مقدماتی این مسابقات از هر گروه ۲ تیم برتر راهی مراحل نهایی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتسال بانوان باشگاه‌های کشور خواهند شد.

شناسه خبر : 11179

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + یک =