خانه / اجتماعی / با اعتبار ۱۰۰ میلیار ریالی: عابر وپیاده روهای سطح سنندج آسفالت و بهسازی می شود

با اعتبار ۱۰۰ میلیار ریالی: عابر وپیاده روهای سطح سنندج آسفالت و بهسازی می شود

شهردار سنندج از عملیات گسترده آسفالت وسنگفرش معابر سطح شهر با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال در سالجاری خبر داد.

منوچهر فخری، شهردار سنندج به خبرنگار خبرگزاری شبستان در سنندج گفت: یکی از مهم ترین مطالبات شهروندان از شهرداری بهسازی و آسفالت معابر ومحلات سطح شهر است.
 وی بیان کرد: در یک ماه اخیر طی بازدیدهای بعمل امده از سطح شهر و برگزاری جلسات مختلف با اعضاء شورا ومدیران مناطق برنامه ریزها وتمهیدات لازم برای آسفالت وبهسازی محلات وپیاده روهای سطح شهر صورت گرفته است.
 شهردار سنندج از آسفالت وبهسازی محلات وپیاده روهای سطح شهر با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال  در سالجاری خبر داد و گفت : با این اعتبار تخصیص یافته بخشی از مشکلات معابر ومحلات سطح شهر رفع می شود.
 فخری افزود: امسال براساس برنامه ریزی صورت گرفته و همچنین رعایت اولویت ها و پرداخت خودیاری اقدام لازم در جهت آسفالت معابر سطح مناطق سه گانه انجام می شود.
 وی با بیان اینکه فراخوان جهت تعیین پیمانکار و آغاز عملیات آسفالت در سطح سه منطقه منتشر شده و با تعیین پیمانکار کار بهسازی معابر بصورت ویژه در این مناطق شروع می شود، تاکید کرد: برنامه ای ویژه برای آسفالت در نواحی منفصل در سالجاری داریم که سازمان خدمات موتوری شهرداری در هر سه نواحی منصل شهری اقدامات مناسب را در جهت بهسازی و آسفالت این نواحی انجام خواهد داد.
 دکتر فخری افزود: مهم ترین مشکل نواحی منفصل شهری عدم احداث زیر ساختهای لازم و همچنین معارض تاسیساتی است که اولویت کار در این نواحی رفع مشکلات ذکر شده است.
 وی  ابراز امید واری کرد: در سالجاری با تعامل و همفکری اعضاء شورا و همچنین مشارکت شهروندان بتوانیم اقدامات مناسب در راستای بهسازی مطلوب معابر وم حلات سطح شهر انجام داده و موجبات رضایتمندی همشهریان را فراهم کنیم.
 

 
شناسه خبر :
۵۳۸۱۵۱

لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6719

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + ده =