با امضای قرارداد با شرکت کاسپین/ هر روز دو پرواز رفت و برگشت تهران -سنندج به پروازهای فرودگاه سنندج اضافه می شود

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان گفت: با پیگیری استاندار کردستان و عقد قرارداد با شرکت هواپیمایی کاسپین از اپن پس، روزانه دو پرواز به صورت رفت و برگشت، در مسیر تهران – سنندج به جز پروازهای قبلی برقرار خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ کوهسار دادور با اشاره به امضای قرارداد برقراری پروازهای تهران شرکت هواپیمایی کاسپین به سنندج  با حضور استاندار کردستان، افزود: قرارداد اشاره شده فی ما بین شرکت کاسپین و شرکت کیا پرواز به امضا رسیده است.
 
مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان ادامه داد: بر اساس این قرارداد از اول خرداد ماه امسال روزانه دو پرواز بین سنندج تهران به پروازهای قبلی اضافه خواهد شد.
وی از این پروازها به صورت رفت و برگشت صبح و بعداز ظهر و روزانه خبر داد و افزود: پروازهای صبح هر روز ساعت 6 صبح از تهران به سنندج و برگشت آن ساعت 7 و 30 از سنندج به تهران خواهد بود و نیز پروازهای بعداز ظهر هر روز  ساعت 17 و 30 از تهران به سنندج و برگشت آن ساعت 19 از سنندج به تهران انجام می گیرد.
کوهسار دادور اظهار داشت: این قرارداد به صورت فول چارتر انجام می شود.
وی در پایان اذعان کرد: استاندار کردستان در این جلسه از حسن همکاری مدیریت شرکت هواپیمایی کاسپین به ویژه معاون بازرگانی آن شرکت و همچنین مدیریت شرکت کیا پرواز قدردانی نمود.

این خبر رو هم ببینید

روز قلم، این شمشیر غلاف نشدنی عدالت مبارک/ تانیا شعفی

روز قلم، را تنها با یک بیت شعر از «احمد خانی»، شاعر و نویسنده کُرد، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *