با امضای وزیر کشور؛ کامیاب شادمان رسماً شهردار سنندج شد

وزیر کشور در پی پیشنهاد شورای اسلامی شهر سنندج با صدور حکمی شهردار جدید این شهر را منصوب کرد.
 

 
عبدالرضا رحمانی‌فضلی در حکمی با تایید پیشنهاد شورای اسلامی شهر سنندج و در اجرای تبصره 3 ذیل بند یک ماده 71 قانون تشکیلات،وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، کامیاب شادمان را به سمت شهردار سنندج منصوب کرد.
وزیر کشور در این حکم آورده است: با استعانت از پروردگار یکتا و با در نظر گرفتن عدالت در رسیدگی به مناطق، مراقبت در انضباط مالی، مطالعه و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌ها و کوشش در ایجاد محیط سالم شهری، نیل به اهداف عالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات و مطالبات مقام معظم رهبری «مدظله‌العالی» و سیاست‌های دولت تدبیر و امید میسر شود.
خندان‌دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در دیدار با شادمان ضمن اعطای حکم وزیر کشور در زمینه انتصاب وی به سمت شهردار سنندج برای وی در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به شهروندان و ارتقاء شاخص‌های شهری این شهر آرزوی موفقیت کرد.
گفتنی است؛ کامیاب شادمان در تاریخ 12 شهریور ماه سال‌جاری به عنوان سرپرست شهرداری سنندج از سوی شورای شهر انتخاب شد و در تاریخ 18 مهر ماه سال‌جاری با رای قاطع شورای شهر به عنوان چهل و چهارمین شهردار سنندج انتخاب شد.
کامیاب دارای مدرک تحصیلی لیسانس نقشه‌برداری از دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی است و از سوابق اجرایی وی می‌توان به مدیر عامل مهندسین مشاور و نقشه‌برداری، مدیر نقشه‌برداری شهرداری، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری، مدیر عامل سازمان اتوبوس‌رانی اشاره کرد.
براساس قانون شهرهای بالای 200 هزار نفر و مراکز استان‌ها بعد از معرفی شهردار توسط شورای شهر و تائید استاندار، امضای حکم شهردار توسط وزیر کشور صورت می‌گیرد.
 

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *