با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان: چهار پروژه ورزشی در استان کردستان افتتاح شد

سنندج – چهار پروژه ورزشی در شهرستان های سنندج، مریوان و کامیاران با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، شامگاه چهارشنبه و با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و جمعی از مسئولان و مدیران استان چهار پروژه ورزشی در شهرستان های مختلف استان کردستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
 سالن ورزشي سقف كوتاه نگل با مساحت ۴۴۰ مترمربع چهار ميليارد ريال نخستین پروژه ایی بود که با حضور نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد.
اين پروژه از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبري در تيرماه ۹۰ با مساحت ۴۴۰ متر مربع عمليات ساخت آن آغاز شده بود که با حضور معاون وزير ورزش و جوانان به بهره برداری رسید.
دو پروژه ورزشي ديگر نيز با حضور معاون وزير ورزش و جوانان و اعتباري بيش از ۵۱ ميليارد ريال در شهرستان مريوان افتتاح شد.
سالن ورزشي چند منظوره شهر كاني دينار با هزار و ۳۰۰ متر مربع زيربنا يكي از اين پروژه هاي مورد بهره برداري است كه از سال ۹۱ آغاز به كار كرده است و ۱۵ ميليارد و ۱۶۵ ميليون ريال از اعتبارات استاني براي ساخت اين پروژه هزينه شده است.
مجموعه ورزشي هزار و ۲۰۰ نفره مريوان كه مجهزترين سالن ورزشي استان كردستان است از ديگر پروژه هايي بود كه مورد بهره برداري قرار گرفت.
زيربناي اين پروژه سه هزار و ۵۷۰ متر مربع است كه عمليات ساخت آن از تيرماه سال ۹۰ آغاز شده است و از محل اعتبارات سفر رهبري ۳۶ ميليارد و ۵۳۱ ميليون ريال براي اين پروژه اعتبار هزينه شده است.
پروژه پایانی سالن ورزشی سقف کوتاه شهرستان کامیاران بود که با حضور نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان و مسئولان استانی و محلی افتتاح شد.
اين پروژه با هزینه ۵ میلیارد ریال از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبري در تيرماه ۹۰ با مساحت ۴۴۰ متر مربع احداث شده است.
نصرالله سجادی معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای ورزش و جوانان با حضور یک روزه در کردستان با افتتاح و بهره برداری از چهار پروژه ورزشی به سفر خود در استان پایان داد.

شناسهٔ خبر: 3613150 – یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ – ۰۸:۲۶
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

این خبر رو هم ببینید

انعقاد تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان

تفاهم نامه همکاری شهرداری سنندج و مجمع جوانان کردستان در راستای توسعه شهری و ایده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *