با حضور وزیربهداشت؛ ۱۱ پروژه عمرانی و درمانی در کردستان افتتاح می شود

سنندج- رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان از افتتاح ۱۱ پروژه عمرانی و درمانی در این استان با حضور وزیر بهداشت خبرداد.

سیامک واحد در گفت‌وگو با خبرنگار مهر از سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در روز چهارشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه سال جاری خبرداد داد و گفت: در سفر یک روزه وزیر بهداشت به استان ۱۱ پروژه عمرانی و درمانی این دانشگاه  به بهره برداری می رسد.
وی عنوان کرد: این پروژه‌ها در راستای اجرای طرح تحول نظام سلامت  و تحول در آموزش و نیز در راستای مأموریت های دانشگاه و بهبود وضعیت بیماران و دانشجویان  افتتاح می شود.
وی اضافه کرد: پنج پروژه بخش آموزش شامل سالن امتحانات دانشکده پزشکی، سالن امتحانات دانشکده بهداشت، سالن مهارت های بالینی دانشکده پزشکی و آزمایشگاه و مرکز مهارت های بالینی دانشکده پیراپزشکی و مرکز سلامت  است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با اشاره به اینکه درحوزه پژوهش نیز آغاز عملیات پژوهشکده سلامت  را خواهیم داشت، گفت:  در بخش درمان نیز کلینیک ویژه بانه، درمانگاه، سایت اداری و ورودی مرکز پزشکی توحید افتتاح می شود.
واحدی خوابگاه دانشجویی ۳۰۰ نفره پسران در راستای رفاه دانشجویان، پروژه های اداری سالن جلسات دفتر رئیس دانشگاه  و تالار افتخارات را از دیگر پروژه های قابل افتتاح در این سفر ذکر کرد و اظهارداشت:اعتبار هزینه شده کل پروژه ها به میزان ۱۴ میلیارد تومان است.

شناسهٔ خبر: 3974119 – سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ – ۱۱:۲۰

این خبر رو هم ببینید

با تایید آیت‌الله خامنه‌ای، محمد مخبر، موقتا جانشین ابراهیم رئيسی شد

آیت‌‌الله خامنه‌ای، در پیامی، «درگذشتِ شهادت گونه‌ی» ابراهیم رئيسی، را تسلیت گفتند و نوشتند: «اینجانب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *