خانه / اجتماعی / با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ شهرک صنعتی و تخصصی پتروشیمی کردستان بهره برداری شد

با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ شهرک صنعتی و تخصصی پتروشیمی کردستان بهره برداری شد

سنندج – همزمان با سفر یک روزه ویر صنعت، معدن و تجارت به کردستان، شهرک صنعتی و تخصصی پتروشیمی استان در سنندج به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار مهر، صبح امروز پنج شنبه و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و شماری از مدیران استان کردستان شهرک صنعتی و تخصصی پتروشیمی کردستان در سنندج به بهره برداری رسید.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان در این مراسم اظهار داشت: این شهرک صنعتی در قالب سه فاز آماده بهره برداری و واگذاری به افراد متقاضی شده است و انتظار می رود که به عنوان اولین شهرک صنعتی و تخصصی در کردستان بهره مندی خوبی داشته باشد.
محمد دره وزمی افزود: تاسیسات مورد نیاز برای این شهرک تخصصی پتروشیمی در استان کردستان به صورت کامل تامین شده است و از روز شنبه کار واگذاری آن به افراد متقاضی آغاز می شود.
وی گفت: این شهرک تخصصی پتروشیمی در زمینی به مساحت ۱۲۶ هکتار و در قطعه های پنج هزار متری تقسیم بندی شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان عنوان کرد: این شهرک صنعتی و تخصصی در استان به عنوان صنایع پائین دست در شرکت پتروشیمی کردستان احداث و راه اندازی می شود.
سفر یک روزه وزیر صنعت، معدن و تجارت کردستان امروز پنج شنبه انجام می شود و قرار است که در این سفر چندین طرح عمرانی و صنعتی افتتاح و یا کلنگ زنی شود.

شناسهٔ خبر: ۳۰۴۱۷۳۸ – پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ – ۰۸:۲۷
لینک گروه تلگرام پایگاه خبرگزاری کردنور

شناسه خبر : 6981

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به مشکلات یک هنر اقلیمی در گفت و گو با صابر محمودی، هنرمند نازک کار اهل سنندج؛ نازک کاری را به رسمیت بشناسید/حتی یک صندوق حمایتی نداریم

صابر محمودی از جمله هنرمندان اهل سنندج است که هنر نازک کاری نسل به نسل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 14 =