با حکم وزیر کشور/ مدیران سابق کردستان در استانهای مختلف فرماندار شدند

ولی الله میرزائی اصل فرماندار سابق سنندج، اردوان نوسودی معاون سابق هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان و آرش لهونی دیگر معاون سابق استاندار کردستان در استان های آذربایجان غربی، کرمانشاه و لرستان به عنوان فرماندار منصوب شدند

به گزارش کوردنيوز، آرش لهوني که سابقه معاون استانداري کردستان در زمان شهبازي را بر عهده داشت از سوي دولت تدبير و اميد به عنوان فرماندار جوانرود معرفي شده است.
 
آرش لهوني همچنين سابقه مشاوري استاندار کردستان و مدير عامل جمعيت هلال احمر اين استان را نيز در سابقه دارد و در حالي که از سوي زاهدي استاندار کردستان از معاونت کنار گذاشته شد، از سوي استاندار کرمانشاه به عنوان فرماندار جوانرود معرفي شد.
 
ولي الله ميرزائي اصل، فرماندار سابق شهرستان هاي قروه و سنندج نيز روز گذشته از سوي استاندار لرستان و با حکم وزير کشور به عنوان فرماندار جديد اليگودرز معرفي شد.
 
ولي الله ميرزائي اصل که خود اصالتا لرستاني است، سابقه معاون فرمانداري در کرمانشاه و همچنين فرمانداري در شهرستان هاي قروه و سنندج را در سابقه خود دارد و از اين پس بايد به عنوان فرماندار اليگودرز فعاليت کند.
 
همچنين روز گذشته نيز اردوان نوسودي ديگر معاون استاندار کردستان در زمان شهبازي، به عنوان فرماندار جديد پيرانشهر منصوب و معرفي شده است.
 
اردوان نوسودي که البته در زمان معاونت عمراني استاندار کردستان نيز زياد دوام نياورد سابقه شهرداري سنندج را نيز در پرونده دارد و از سوي دولت تدبير و اميد نيز به عنوان فرماندار در پيرانشهر معرفي شده است.
 
چندي قبل زاهدي استاندار کردستان در گفتگو با خبرنگاران در خصوص نحوه انتخاب فرمانداران استان گفته بود که آنها بايد با دولت همراه باشند و به همين دليل بايد افراد همراه با دولت به عنوان فرماندار در استان کردستان منصوب و به کارگيري شوند.

این خبر رو هم ببینید

نگاهی به چشم انداز صدساله سنندج! / دکتر سید هاشم هدایتی

سنندج همانند هر شهر نامدار دیگر پیشینه ای دارد به قدمت سالیان حیات آن. پیشینه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *